• Dolar Alış / Satış: 5.841 / 5.852
  • Euro Alış / Satış: 6.547 / 6.558
  • Bugün Görüntülenme: 1519
  • Dünkü Görüntülenme: 2341
  • Toplam Görüntülenme: 6038426

Tapmaz, Esnaf Mahallelerini Güzelleştirmek ve Geliştirmek İçin Danışma Merkezi Kurmak İstiyor

20 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2516 defa okundu.
Tapmaz, Esnaf Mahallelerini Güzelleştirmek ve Geliştirmek  İçin Danışma Merkezi Kurmak İstiyor

Gent Bld.Bşk.Yrd. Resul Tapmaz, esnaf mahallelerini güzelleştirmek ve geliştirmek için her mahalleye danışma merkezi kurmak istediğini açıkladı.

Tapmaz, Belemtürk’e yaptığı açıklamada “bu projenin hayata geçirilmesiyle mahalle ve esnaf sorunlarının çözümü noktasında, danışma merkezlerinin esnaflarla işbirliği ve iletişim içinde olacağını söyledi.

“Danışma Merkezleri” mahalle esnafları ile birlikte koordineli çalışmalar yaparak, mahalle ve esnaf sorunlarının belirlenmesi için toplantılar yapacak. Her mahalle esnafının belirlediği sorunların çözümü noktasında, Gent belediyesinin ayıracağı bütçe, “Danışma Merkezleri” tarafından esnafa destek sağlamak için kullanılacak.

Esnaf, Sorunlarının Belirlemesinde Daha Fazla Söz Hakkına Sahip Olacak

Gent’in esnaf mahallelerini güzelleştirme ve geliştirme projesinin, esnaf sorunlarının çözümü yolunda büyük katkı sağlayacağını söyleyen Tapmaz, esnafların talep etmesi durumunda senede iki kez sokak şenliği yapabilecekleri müjdesini paylaştı. Bu projenin sadece esnafları kapsadığını söyleyen Tapmaz, Esnaf olmayan mahallelerin bu uygulama dışında kalacağını söyleyerek, hiç bir esnafa ayrım yapılmadan, sorunların çözümü noktasında, bu projeyi hayata geçirmek istediğini açıkladı.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN