• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Bugün Görüntülenme: 1988
  • Dünkü Görüntülenme: 3145
  • Toplam Görüntülenme: 5687615

Sp.a ve Groen Yeni Yıl Resepsiyonu Düzenledi

30 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
893 defa okundu.
Sp.a ve Groen Yeni Yıl Resepsiyonu Düzenledi

2018 Ekim ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler için seçime birlikte girecek olan Flaman Yeşiller-Groen, Flaman Sosyalistleri-Sp.a, yeni yıl resepsiyonunda buluşarak gövde gösterisi yaptı.

Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent adresindeki Vooruit’te düzenlenen Yeni Yıl Resepsiyonuna partililer büyük bir katılım sağlarken, Groen ve Sp.a, birlik beraberlik mesajları verdi.

İlk konuşmacı olarak podyuma çıkan Gent Bld.Bşk. Daniel Termont , bir selamlama konuşması yaparak, 12 senedir yürüttüğü Gent Bld.Başkanlığı’na tekrar aday olmayacağını söyleyerek, partililerden Sp.a’nın yeni Bld.Başkan adayı Rudy Coddens’a destek vermelerini istedi ve bir anlamda veda konuşması yaptı diyebiliriz.


Rudy Coddens : “Yaptığımız İşleri Korumak İstiyoruz. Düzeltecek Çok Şeylerimiz Var”

Alkışlar eşliğinde konuşmasını yapmak için sahneye gelen Sp.a partisinin Gent Bld.Bşk.adayı Rudy Coddens, yaptığı konuşmasında, “Yapmamız gereken çok önemli işler bizi bekliyor” diyerek, her geçen gün Gent nufusunun hızla arttığına dikkat çekti.

90 milyon avro yatırım planı ve projesi hazırladıklarını söyleyen Rudy Coddens, “Vatandaşlarımızın rahat , konforlu, kaliteli ve sağlıklı konutlarda yaşamalarını sağlıyacağız. Gerçekleştireceğimiz bir çok yaşam ve istihdam projeleriyle, işsizlere bir çok alanda iş imkanları sağlayacağız. Bizler için yaşam güvenliğiniz de çok önemli. Geceleri sokakları daha güvenli hale getireceğiz” diyerek, bir çok projeyi hayata geçirmek için destek istedi.


Elke Decruynaere : “Circulatieplan Sayesinda Trafik Kazalar 50% Azaltma Var”

Yeşiller Gent Bld.Bşk.Yrd. Elke Decruynaere (Groen), “Bir çok seyler yaptık” diyerek başladığı konuşmasında, “ama işimiz henüz bitmedi. Gent şehrini daha sağlıklı, yeşil, ve hoş bir kent yapmak istiyoruz. Bu anlamda yeni yeşil alanlar yaparak, yaşanabilir güvenli bir şehir yaratmak istiyoruz. İnsanları dağıtmak yerine bir araya getiriyoruz ve onlara perspektif bir umut oluyoruz. Gent şehrinde uygulamaya koyduğumuz “Circulatieplan” sayesinde tafik kazalarında 50% azaltma var. Gentli vatandaşlarımızın huzur içinde yaşamalarını sağlayacak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Türk siyasetçiler ,Federal milletvekili Fatma Pehlivan(Sp.a), Gent Bld.Bşk.Yrd. Resul Tapmaz(Sp.a) ve Yeşiller Gent Bld.Meclis Üyesi Cengiz Çetinkaya, resepsiyonda hazır bulundular. Türk siyasetçiler partililerden büyük ilgi gördüler.

Yeni yıl resepsiyonunda Sp.a partisinin potensiyel meclis üyesi adayları Burak Nallı ile Emine Gülişçi’nin heyecanlı oldukları gözlerden kaçmadı.

Konuşmaların ardından devam eden resepsiyonda, solonu dolduran partililere içecek ikram edildi. Yapılan uzun sohbetler sonrasında resepsiyon sona erdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN