• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3844
  • Dünkü Görüntülenme: 5062
  • Toplam Görüntülenme: 8190265

Son Dakika… Gent Şehrinde İntihar Olayları Devam Ediyor

28 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2719 defa okundu.
Son Dakika… Gent Şehrinde İntihar Olayları Devam Ediyor

Belçika’da en çok intihar olaylarının yaşandığı Gent şehrinde yaklaşık 1 buçuk saat önce yaşanan intihar olayında, yaşadığı apartmandan aşağı atlayarak intihar girişiminde bulunan bir kişi hayatını kaybetti.

Olayın, haber merkezimize ulaşmasının hemen aldından, olay yerinden Belemtürk haber müdürü Bekir Sarı’nın ilk elde ettiği kesin olmayan bilgilere göre, Yanlız yaşadığı iddia edilen Belçikalı Flaman bir vatandaş yaşadığı apartmanın penceresinden atlayarak intihar etti.

Gent Jubileumlaan sokağında 1 buçuk saat önce yaşanan intihar olayının polise ihbar edilmesinin hemen ardında, kısa süre içinde olay yerine gelen polis, çevre güvenliği alarak apartmana giriş ve çıkışları kapatarak, hayatını kaybeden kişinin üzerini kırmızı çadırla kapattı. Polisin bilgi toplamak için apartman sakinlerinin kapısını çalıp bilgi topladığı bildirildi.

Alınan bilgilere göre, olay yerine savcılığın gelmesi bekleniyor, savcılık ve polisin araştırmalarını tamamlamasının ardından intihar eden kişinin ambulanla otopsi yapılmak üzere Gent Jan Palfijn Hastenesi morguna kaldırılacağı bildirildi.

Haber Merkezi
HABER FOTOĞRAFLARI

Anahtar Kelime: ,

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN