• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1540
  • Dünkü Görüntülenme: 6106
  • Toplam Görüntülenme: 8922201

Saint-Josse Belediyesi şantiyeler için özel çalışma saatleri muafiyetlerinin sona erdiğini duyurdu

26 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
412 defa okundu.
Saint-Josse Belediyesi şantiyeler için özel çalışma saatleri muafiyetlerinin sona erdiğini duyurdu

Saint-Josse-ten-Noode Belediyesi, kendi topraklarında bulunan şantiyeler için önceden verilen özel çalışma saatleri muafiyetlerin sona erdiğini duyurdu.

Bu nedenle, bugünden itibaren, Bölge yönetmeliğinde öngörüldüğü üzere, 7.00-19.00 saatleri dışında ve hafta sonu boyunca şantiye faaliyetleri yasaklanacaktır.

Belediye Başkanı Emir KIR, “Konut sakinlerinin taleplerine duyarlıyız ve uzun çalışma saatlerinin yaşam kalitelerini etkilediğinin bilincindeyiz. Bu nedenle, salgının yayılmasın engellemek için vatandaşlarımıza hareketlerini sınırlamalarını önerdiğimiz şu dönemde bu uzun çalışma izinlerini kaldırıyoruz. Psikolojik olarak zor bir dönem yaşıyoruz ve halkımıza daha fazla zorluk katmak istemiyoruz. “

Bir hatırlatma olarak, Saint-Josse-ten-Noode’de kaldırım ve yol yenileme planı, Saint-Lazare kordonunun geliştirilmesi, Maison des Cultures’ın inşası, Silver Tower gibi birçok proje yürütülmektedir. Sonuç olarak, tüm bu projeler, belediyenin bölge sakinleri için, her zaman daha hoş hale getirerek dönüştürülmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN