• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3422
  • Dünkü Görüntülenme: 4630
  • Toplam Görüntülenme: 8165341

Saint-Josse Belediyesi Personeli için KOVİD – 19 testleri yarın yapılmaya başlanacak

2 Haziran 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
579 defa okundu.
Saint-Josse Belediyesi Personeli için KOVİD – 19 testleri yarın yapılmaya başlanacak

KOVID-19’un yayılmasını engellemek ve hizmetlerin kademeli ve güvenli bir şekilde yeniden başlatılmasını sağlamak için testlerin öneminin farkında olan Saint-Josse-ten-Noode Belediyesi yarın sabahtan itibaren, personeline ücretsiz olarak test edilme imkanı sunacaktır.

Belediye Başkanı Emir KIR, “Krizin başlangıcından bu yana bu testlerin çok büyük önemi üzerinde ısrar eden DSÖ’nün önerileri ile tamamen uyumluyuz. Milli Güvenlik Konseyi kararları doğrultusunda, belediye personelinin faaliyetlerinin kademeli olarak yeniden başlaması, ekiplerimizin sağlığının yanı sıra psikolojik refahlarının da sağlanması çok önemlidir. Tarama yarından itibaren, gönüllü olarak ve öncelik sırasına göre, riskli meslekleri icra edenlerden başlayacak. 250 tarama testinin Haziran ayı sonuna kadar yapılacak. Yarın yaklaşık 80 kişinin testini İnsan Kaynakları ve Mesleki Tıp Servisi’nin desteğiyle yapacağız. ” diye belirtti.

Somut olarak, Belediye Yönetimi, 26 Mayıs 2020 tarihli toplantısında, Belediye’nin, CPAS – Yardım Kurumunun ve ortaklarının riskli çalışma gurubunda olan işçileri ve idari personeline öncelik vererek PCR tarama test yapma prensibini benimsemeye karar verdi. Bu katogorideki personel Haziran ayında test edilecek ve geri kalan personel Eylül ayında yeni öğretim yılının başlamasından önce test edilecektir.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN