Saadet Belçika gençlik teşkilatından, sokaktaki evsiz ve kimsesizlere yardım eli.

18 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
845 defa okundu. defa okundu.
Saadet Belçika  gençlik teşkilatından, sokaktaki evsiz ve kimsesizlere yardım eli.

Saadet Belçika gençlik teşkilatı, bir basın açıklaması yayınlayarak sokaktaki evsiz ve kimsesizlerin herzaman yanındayız mesajı verdi.

Basın açıklamasında şu sözlere yer verildi:

Pandemi sürecinin zor şartlarına rağmen Genç Saadet Brüksel ve Anvers mensupları evsizlerin, kimsesizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

İçinde bulunduğumuz kış aylarının mevsim koşullarından dolayı zor şartlar altında yaşamak zorunda kalan insanların varlığı bizleri, bu pandemi sürecinde de olsa, sokakta yaşayan insanlar adına birşeyler yapmaya zorlamıştır.

Saadet Belçika gençlik teşkilatımız üzerine düşeni yaparak kolları sıvamış, bu kış gününde sokakta yaşayan evsizlere din, dil, ırk, millet ayrımı yapmaksının, soğuktan daha iyi korunabilmek için kışlık malzeme ihtiyaçlarını bir nebze de olsa gidermek için yardım elini uzatmıştır. Organizeli bir çalışmayla tespit edilen yaklaşık 170 evsiz insana, 3 ayrı şehirde el uzatan gençlik teşkilatımızı tebrik eder, hizmette sınır tanımayan bu gençlerin daha nice organizelere imza atmalarını temenni ederiz.

Milli Görüş ekolünün en büyük iddiası olan Adil Düzen’in kurulduğu bir dünyanın bir an evvel hayata geçirilmesiyle evsizlerin sıcak bir yuvaya kavuştuğu, gariplerin sahiplenildiği, mazlumların feraha kavuştuğu, haklının hakkının verildiği, zalimin zulmünün son bulduğu o güzel günlerin gelmesi için bütün gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile yeni yılımızın hayırlara vesile olmasını, bütün sıkıntılarımızı geride bıraktığımız bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

Saadet Europe
Brüksel Bölgesi Tanıtma Başkanlığı

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN