• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Bugün Görüntülenme: 2104
  • Dünkü Görüntülenme: 3145
  • Toplam Görüntülenme: 5687731

Rukiye Cığlı Karakaya, , Flaman Bölgesi Eyalet Meclisine (Provincie) 11. sıradan aday gösterildi.

14 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1678 defa okundu.
Rukiye Cığlı Karakaya, ,  Flaman Bölgesi Eyalet Meclisine (Provincie) 11. sıradan aday gösterildi.

14 Ekim 2018 tarihinde yapılacak olan belediye seçimleri yaklaştıkça siyasi partilerin santranç taşı hamleleri sürpriz isimleri, Gent siyaset vitrinine taşıyor.

Gent belediye seçimlerine SP.A partisi ile birlikte girecek olan GROEN (Yeşiller) partisi, Gent şehrinde sevilen simalardan olan Rukiye Ciğlı Karakaya’yı, Flaman Bölgesi Eyalet Meclisine (Provincie) 11. sıradan aday gösterdi.

Afyonkarahisar Emirdağ nufusuna kayıtlı Rukiye Ciğlı Karakaya, Belemtürk Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çöl’e adaylığı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“17 Ekim 1997 yılından bu yana, 21 senedir Gent belediyesi bünyesinde eğitim ve danışmanlık hizmetleri görevini yürütüyorum. Birçok yardım derneklerinde görevler alarak sosyal hayata bir çok katkılarım oldu. Siyasete girmek benim her zaman bir kenarda tuttuğum bir alan oldu. Belçika’da, siyaset alanında da vatandaşlara yardım ve hizmet verebileceğime inancım sonsuz. Eğer, 14 ekim 2018 seçimlerinde GROEN (Yeşiller) partisi 11. Sıradan Flaman Bölgesi Eyalet Meclisine (Provincie) seçilirsem, partimle oturup görüştükten sonra, bana verilecek görevi tüm vatandaşlarımızı iyi bir şekilde temsil etmek için kullanacağım” dedi ve seçmenlerden destek istedi.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN