• Dolar Alış / Satış: 5.371 / 5.381
  • Euro Alış / Satış: 6.076 / 6.087
  • Bugün Görüntülenme: 155
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 5586374

Resul Feest, Cafe Charlatan’ı Doldurdu… Katılım Çok Yüksek Oldu

22 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
788 defa okundu.
Resul Feest, Cafe Charlatan’ı  Doldurdu… Katılım Çok Yüksek Oldu

Gent Bld.Bşk.Yrd. Resul Tapmaz daha önce 4 kez farklı mekanlarda düzenlediği “Resul Feest” etkinliğinin beşinci yılında, Gent şehrinin en tanınmış mekanlarından olan “Café Charlatan’da, dostlarıyla, sevenleriyle, sevdikleriyle, parti arkadaşları ve davetlilerle bir araya geldi.

Katılım çok yüksek olduğu gecede, bir hoş geldiniz konuşması yapan Tapmaz, “senede bir kere bile olsa eş, dost ve arkadaşlarımı bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyorum” diyerek sözlerine şöyle devam etti.

“Çok yoğun bir çalışma süreci yaşadım. Bu yoğun dönemlerde benden yardım ve desteğini esirgemeyen Daniel Termont’a özellikle çok teşekkür ederim. Herzaman siyasi kariyerimde örnek aldığım bir siyasetçi oldu. Bu yüzden bana Belediyede “Turkse Termont” diyorlar diyerek, salonu kahkaha ya boğdu. Daniel Termont’a birlikte çektirdikleri çerçeveli bir resim hediye eden Tapmaz, Termont’un eşinede çiçek hediye etti.

Daha sonra konuşmasını yapmak üzere sahneye davet edilen Termont, “Resul yapamayacağı hiç bir şey için söz vermez. Olduğu ve göründüğü gibi bir insandır. Resul’da bu ışığı gördüğüm için Sp.a partisine aldım.” sözleriyle salondakilerden alkış topladı.

Gent Sp.a parti yöneticilerinin tam kadro olarak katıldığı geceye, Resul Tapmaz, Daniel Termont, Rudy Coddens, Fatma Pehlivan, Astrid De Bruycker, Emine İşçi, Burak Nallı, Annelıes Storm, Freya Van den Bossche, Ann Vancoillie ve bir çok partili katıldı.

Geceye Yeşiller (Groen) Bld.Meclis adayı Cengiz Çetinkaya’nın yanı sıra, yine Yeşiller partisi Province adayı Rukiye Cığlı ve Open
Vld partisi bld.bşk.yrd. Christophe Peeters katıldı.

Saat 20.00’de başlayan “Resul Feest” gece saat 02.00’ de sona erdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN