İkinci Baharında Mutluluğa Yelken Açtılar

18 Aralık 2014
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1878 defa okundu. defa okundu.
İkinci Baharında Mutluluğa Yelken Açtılar

İKİNCİ BAHARINDA MUTLULUĞA YELKEN AÇTILAR

Belçika’nın Gent şehrinde yaşayan Osman Çaylak Sevdi ve Nezat Özer çifti, 10 aralık 2014 Çarşamba günü, Gent Belediyesinde kıyılan nikahla ikinci baharlarında mutlululuğa yelken açtılar.

Mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak için 12 aralık cuma akşamı Mızrap’ta davet veren Osman-Nezat çiftinin bahtiyarlığı görülmeye değerdi.
Belçika’nın sevilen sanatçıları Barış Ercoş, Ferhat Elma, Adem Özer, Kürsat Zengi, Nizamettin Kılıç ve Barış Cankaya’nın sahne aldığı gecede, davetliler sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlendiler.
HABER RESİM-LAZIM

Yemek ve içkinin sınırsız olduğu gecede, ikinci bahara yürüyen çiftin sevenleri, dans ederek gecenin ilerleyen saatlerine kadar onları yalnız bırakmadılar.

Gecenin en büyük süprizi ise, temsili olarak imam ve papaz kıyafetleriyle geceye katılan iki davetlinin Osman – Nezat çiftine nikah kıymaları oldu. Mizrap ve Gent Türk tiyatrosu elemanları tarafından düşünülen bu kisa gösteri, mutlu çifte ve davetlilerine, kahkahaların havada uçtuğu eğlenceli anlar yaşattı.

İlerleyen saatlerde yerini tamamen müzik ve eğlenceye bırakan düğün gecesinde, davetliler sabahın erken saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

Belemturk ailesi adına çiftimize sonsuz mutluluklar dileriz.

HABER: ZEHRA ÖZER
BELEMTÜRK HABER KOORDİNATÖRÜ
HABER FOTOĞRAFLARI
OOS-27

OOS-1

OOS-2

OOS-3

OOS-4

OOS-5

OOS-6

OOS-7

OOS-8

OOS-9

OOS-10

OOS-12

OOS-13

OOS-14

OOS-15

OOS-16

OOS-17

OOS-18

OOS-19

OOS-20

OOS-21

OOS-22

OOS-23

OOS-24

OOS-25

OOS-26

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • Tesekurler Cihan bey ve canim Zehracigim bu bizim icin bir surpriz daha oldu. Gercekten bizi mutlu ettiniz, ellerinize saglik Bu gecemize katilan dostlarimiza sonsuz tesekurler ediyorum. Hersey cok guzeldi !!!
    19 Aralık 2014 04:24
  • tsk cihan abi o sizin guzeliginiz sizler sayesin de o gece guzelesti hepinize tsk lerimi sunar hepinizden allah rai olsun
    18 Aralık 2014 23:31

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN