• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2568
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8345015

İş İlanı : Bond Moyson 3 sağlık sigortası danışmanı aranıyor

24 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1370 defa okundu.
İş İlanı : Bond Moyson 3  sağlık sigortası danışmanı aranıyor

Oost-Vlaanderen eyaletinde esnek çalışma saatleriyle, haftalık 36 saat, 1 senelik kontrat, 1 sene sonra uzun vadeli kontrat için polivalan sağlık sigortası danışmanları aranmaktadır.

Bond Moyson Doğu Flaman bölgesindeki çalışanlarının gelişimine yatırım yapıyor, bu sayede “İnvestors in people”da kaliteli personel için uluslararası etikete sahip. (www.iipbelgium.be)

Beklentiler:

• Üyelerine doğrudan hizmet sunumunda sorumlu sağlık sigortası danışmanı olarak müşteri dostu, adil ve ticari yetenekli olmalısın.
•Sen Bond Moyson Doğu Flaman bölgesinin tüm sektörler ile herhangi bir soru ya da sorunlara hızlı ve verimli bir cevap olmalısın.
•Sen bizim (potansiyel) üyelerimizin, tüm haklarını ve tüm hizmetlerini sağlamakla yükümlüsün. Bu ticari ve müşteri odaklı tutum bizim hizmet, müşteri memnuniyeti ve kuruluşumuzun büyümesi (üyeler kazanç) ve hizmet kalitesini arttırmak için çok önemli.
•Polivalan sağlık sigortası danışman olarak, il genelinde iletişim merkezi ve arka ofis hizmetlerinde kısa ve uzun, süresi belirsiz herhangi bir personel eksikliğinde bizim “uçan kadro”muzun bir parçası olmalısın.

Senin profilin

• Bir lisans derecesine sahip veya müşteri / üye ile (doğrudan) temas deneyime sahipsin.
•Öğrenmek için büyük bir yeteneğin var ve bu öğrenme istediğin kalıcı.
•Sağlık sigortası maddelerinin bilmek bir artı’dır.
•Sen iletişimsel, sosyal becerileri olan ve strese dayanıklı bir kişiliğe sahipsin. Müşteri odaklı çalışıp samimi ve güleryüzlü olmaya önem veren biri olmalısın.
•Sen il veya bölge konusunda esnek olmalısın, her il veya bölgede sorumluluk alabilirsin. İş için kullanabileceğin bir araban olması şart.

Bizim teklifimiz:

Bu iş için, biz tam zamanlı belirli süreli sözleşme sunuyoruz ( 1 sene sonra zamanı belirsiz sözleşmeye çevrilebilir).
Bu boşluk 8 Ocak 2017 ye kadar içerden ve dışardan gelecek bütün adaylar için açıktır.
Haftada 36 çalışma saatini doldurduğunda cuma öğleden sonra boşsun.
Geniş yelpazeli, eğitime herzaman açık, haklarında istikrarlı bir ortamda çalışacaksın.
İşe başlama tarihi: 1 şubat veya 1 mart.

İlgileniyormusun?

Başvuru mektubunu ve özgeçmişini 9 ocaktan önce
HR-traject – Sollicitaties, Tramstraat 69, 9052 Zwijnaarde’ ya postayla yolla veya mail yoluyla sollicitaties.bmovl@bondmoyson.be.
Bütün başvurular bu referansla yapılmalıdır: R003931.

Seçilme şansın?

Başvuru mektupları ve özgeçmiş’ e göre ilk elemeler yapılıyor.
Başvuruların incelenme tarihi 17 ocak 2017 düşünülüyor.
Bir insanın nitelikleri, kökeni, yaşı, özürlülüğü ve cinsiyetinden daha önemli Bond Moyson için.
Biz herkesi başvuru için davet ediyoruz ve tüm çalışanlarımızı
çeşitliliğe karşı olumlu bir tutuma teşvik etmek istiyoruz.

Daha fazla bilgi?

Bu iş için daha fazla bilgi almak isterseniz Aurelie Rommens’a ulaşabilirsiniz.
09 333 52 05.

NEDERLANDS

3 polyvalente ziekenfondsconsulenten (m/v/x)

Flexibel inzetbaar in de provincie Oost-Vlaanderen en in de diensten Voltijds contract (36u) – bepaalde duur 1 jaar (na 1 jaar – onbepaalde duur) Bond Moyson Oost-Vlaanderen investeert in de ontwikkeling van haar medewerkers en is daarom erkend door Investors in People, internationaal label voor kwaliteitsvol personeelsbeleid (www.iipbelgium.be).

Je functie
 Als ziekenfondsconsulent sta je in voor de rechtstreekse dienstverlening aan leden op een klantvriendelijke, correcte en commerciële manier.
 Je speelt snel en efficiënt in op alle vragen over of problemen met alle sectoren van Bond Moyson OostVlaanderen.
 Je staat ervoor garant dat onze (potentiële) leden genieten van al hun rechten en al onze diensten en producten. Je verhoogt de kwaliteit van onze dienstverlening, de klanttevredenheid en de groei (ledenwinst) van onze organisatie vanuit een commerciële en klantgerichte ingesteldheid.
 Als polyvalent ziekenfondsconsulent maak je deel uit van onze “vliegende ploeg” die inspringt bij korte en lange afwezigheden over de gehele provincie en ook in ons contactcenter en op de backoffice diensten.

Je profiel
 Je beschikt over een bachelor diploma of hebt ervaring in het (rechtstreeks) contact met klanten/leden.
 Je bezit een groot leervermogen en wilt permanent bijleren.
 Kennis van de ziekenfondsmaterie is een pluspunt.
 Je bent communicatief, sociaal vaardig en stressbestendig. Klantgerichtheid en -vriendelijkheid draag je hoog in het vaandel.  Je bent flexibel inzetbaar in de provincie of in de regio. Je hebt een eigen wagen, die je wilt gebruiken voor werkverplaatsingen.

Ons aanbod

Voor deze functie hanteren wij een voltijds contract van bepaalde duur (na 1 jaar – onbepaalde duur). Deze vacature staat open tot 8 januari 2017 voor interne en externe kandidaten. Je werkt in een 36-urenwerkweek met vrije vrijdagnamiddag. Je komt terecht in een stabiele werkomgeving met een uitgebreid vormingsaanbod en aantrekkelijke extralegale voordelen. Datum indiensttreding: 1 februari of 1 maart.

Interesse?

Bezorg je sollicitatiebrief en curriculum vitae vóór 9 januari 2017 t.a.v. de dienst HR-traject –

Sollicitaties,

Tramstraat 69 te 9052 Zwijnaarde of via mail naar sollicitaties.bmovl@bondmoyson.be. Vermeld steeds de volgende referentie: R003931. Selectieprocedure? Op basis van je sollicitatiebrief en CV gebeurt een eerste selectie. De eerste selectieronde is gepland op 17 januari 2017

Kwaliteiten van mensen zijn voor Bond Moyson Oost-Vlaanderen belangrijker dan afkomst, leeftijd, geslacht of arbeidshandicap. Wij moedigen iedereen aan te solliciteren en verwachten van al onze medewerkers een positieve instelling ten opzichte van diversiteit.

Meer info?

Voor inlichtingen over de functie-inhoud contacteer je Aurelie Rommens op het nummer 09 333 52 05. Voor informatie over onze organisatie surf je naar www.bondmoyson.be.

Anahtar Kelime: , ,

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN