İKİ GENÇ ÖLÜME BİRLİKTE UÇTULAR !

26 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2825 defa okundu. defa okundu.
İKİ GENÇ ÖLÜME BİRLİKTE UÇTULAR !

Belçika’nın Merelbeke belediyesi sınırları içinde Cumartesi sabahı saat üç yada dört sularında birisi 19 yaşında diğeri 18 yaşında olan iki Belçikalı genç, “Shelde” su kanalIna uçarak ölüme birlikte gittiler.

Babasına ait Volvo marka arabayla eğlenceye giden 19 yaşındaki Arno Francois ve 18 yaşındaki Chendo van Herpe isimli Belçikalı gençler, “Shelde” su kanalına uçarak hayatlarını kaybettiler.

Olaydan bir kaç saat sonra, sabah 8 sularında yürüyüşe çıkan bir vatandaş tarafından “Shelde” su kanalında burun kısmı su içinde olan, arka tarafı ise biraz su üstünde olan bir araba farketti. Olayı hemen polise ihbar etti.

İhbar üzerine olay yerine gelen güvenlik güçleri, ambulans ve dalgıçlarıda olay yerinde hazır bekletti. Gençler bir süre sonra iki dalgıç tarafından kaza yaptıkları arabadan çıkartıldı. Sağlık ekipleri iki gencin birkaç saat önce öldüğünü belirledi.

Çocukluk arkadaşı oldukları belirlenen İki gencin cesedi, ambulansla hasta morguna kaldırıldı. Normalde kullandıkları yolun araba girişlerine yasak olmasına rağmen, gençlerin neden bu yolu kullandıkları araştırılıyor.

Polisin konuyla ilgili araştırmasının devam ettiği bildirildi.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN