• Bugün Görüntülenme: 920
  • Dünkü Görüntülenme: 3523
  • Toplam Görüntülenme: 10494316

Hollandalılar Gent esnafın yüzünü güldürdü

9 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
798 defa okundu. defa okundu.
Hollandalılar Gent esnafın yüzünü güldürdü

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika’nın Gent şehrinde yılsonu indirimlerinin başladığı ilk satış haftasında şehre gelen Hollandalılar esnafın yüzünü güldürdü.

Ülkelerinde uygulanan koronavirüs önlemleri nedeniyle alışveriş yapmak ve karantinadan kaçmak için Belçika’ya gelen Hollandalılar, Gent’in ilk yılsonu indirim haftasında magazalar önünde kısa aralıklarla kuyruklar oluşturdu.

Geçtiğimiz hafta özellikle Pazartesi, Salı ve Cuma daha çok yoğunluk yaşadıklarını söyleyen Gent esnafı, elde ettikleri cürodan memnun olduklarını, müşteri olarak Hollandalıların ilk sırada yer aldıklarını ifade ettiler.

Gent şehrine alışveriş için gelen turistlerin sadece Veldstraat ve Langemunt’deki mağazaları değil, aynı zamanda ara sokaklardaki dükkan ve mağazaları da ziyaret ettikleri ve alışveriş yaptıkları görüldü.

Gent esnafı tatil süresinin sona ermesiyle turistlerin ülkelerine geri dönmeye başladıklarını ve bu nedenle Pazartesi gününden itibaren her şeyin normale döneceğini düşünüyor.

Gent şehrinde yılsonu indirimlerinin ilk haftasında Belçikalı müşterilerin az olması, Belçikalıların çoğunun büyük ölçüde tatil için yurtdışında olmalarına bağlanıyor.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN