HEUSDEN ZOLDER’DE KAYIP YAŞAR DURMAZ’DAN BİR HAFTADIR HABER ALINAMIYOR

4 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2698 defa okundu. defa okundu.
HEUSDEN ZOLDER’DE KAYIP YAŞAR DURMAZ’DAN BİR HAFTADIR HABER ALINAMIYOR

Belçika’nın Heusden Zolder şehrinde yaşayan, Ardahan ili Pasof Yeniköy nufusuna kayıtlı, 2 şubat 1966 doğumlu 49 yaşındaki Yaşar Durmaz’dan, bir haftadır haber alınamıyor.

28 Eylül 2015 Pazartesi günü, Heusden Zolder Onderde Poort 15 nolu ev adresinden saat 12:00 sularında, kendisine ait Volkswagen koyu gri renkli Touran marka arabasıyla ayrılan Yaşar Durmaz’dan bir haftadır haber alınamıyor.

Ailenin endişeli bekleyişi devam ederken, evli ve 3 çocuk babası Yaşar Durmaz’ın 25 yaşındaki oğlu Yusuf Durmaz’ın verdiği bilgilere göre, geçtiğimiz Salı ve Çarşamba günü Beringen şehrinde babasını görenler oldu.

Evinden hiç bir eşyasını almadan sadece arabasıyla ayrılan baba Yaşar Durmaz’ın üstünde siyah takım elbise, kahverengi kazak ve siyah ayakkabıları bulunuyor, kapalı olan telefonunada ulaşılamıyor.

25 Yaşındaki oğlu Yusuf Durmaz babasına seslenerek, ‘’ Baba lütfen bizlere ve evine geri dön, yokluğunun acısını bize yaşatma, seni çok seviyoruz’’ diyerek babasına çağrıda bulundu.

Bir haftadır kayıp olan Yaşar Durmaz’ın annesi R. Gül’ün ise, oğlunun kayıp olduğunu öğrendikten sonra üzüntüden hastalandığı ve durumunun her geçen gün kötüye gittiği bildirildi.

Yaşar Durmaz’ın oğlu Yusuf Durmaz, babasını gören yada yerini bilenlere bir çağrıda bulunarak, Allah rızası için bizlere haber verin diyerek, vatandaşlardan yardım istedi.

İRTİBAT TELEFON
Yusuf DURMAZ
0484 830 004

LÜTFEN KAYIP YAŞAR DURMAZ’IN KISA ZAMANDA BULUNMASI İÇİN HABERİMİZİ PAYLAŞALIM.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN