Gurbetçinin aracından çalınan altın ve dövizler bulundu

2 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1098 defa okundu. defa okundu.
Gurbetçinin aracından çalınan altın ve dövizler bulundu

Tatil için ailesiyle memleketi Gaziantep’e gelen gurbetçinin çalınan altın ve dövizleri bulundu.

Fransa’nın Mulhouse kentinde yaşayan ve kısa bir süre önce ailesiyle memleketi Gaziantep’e gelen Hurşit Ümit Güneş’in (24) İnönü Caddesi’ndeki bir dükkanda alışveriş yaptığı sırada altın ve dövizlerin bulunduğu çantanın otomobil içerisinden çalınmasına ilişkin polis ekipleri çalışma başlattı.

Olayın gerçekleştiği alandaki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, tespit ettiği zanlıyı yakalandı. Ekipler, zanlının çaldığı döviz ve altınları Güneş’e teslim etti.

Güneş, gazetecilere, yaklaşık 200 bin lira değerinde altın ve döviz bulunduğu çantanın 28 Ağustos’ta çalındığını anımsattı.

Emniyet ekiplerinin şüphelilerin yakalanması ve çantanın bulunması için gayret ettiğini belirten Güneş, “Emniyetteki herkes ilgilendi, Hırsızlık Büro Amirliğine teşekkür ederim. Hırsızı bir an önce yakalandı. Belgelerim bulundu, Allah devletimizden, milletimizden bin defa razı olsun. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin. Şu an anavatanımızı bırakarak, gurbet ellere düşme zamanı. Çantanın bulunmasıyla mutlu olduk.” diye konuştu.

HABER VİDEO :

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN