• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2482
  • Dünkü Görüntülenme: 3826
  • Toplam Görüntülenme: 7267761

Gurbetçi aile dinlenmek için durdukları benzinlikte gasp edildi

24 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
871 defa okundu.
Gurbetçi aile dinlenmek için durdukları benzinlikte gasp edildi

Hollanda’dan izinlerini geçirmek için Türkiye’ye izine giden gurbetçi aile, Konya Cihanbeyli yakınlarında dinlenmek için durdukları bir benzin istasyonunda yüzleri maskeli ve bıçaklı 4 kişi tarafından gasp edildi.

KONYA – Hollanda’dan Türkiye’ye izne gelen gurbetçi vatandaş Aziz Selçuk, kız kardeşi ve 6 yaşındaki kız yeğeni ile birlikte Hollanda plakalı 99 RLD-5 plakalı otomobili ile Cihanbeyli-Konya karayolunda bulunan bir benzin istasyonunda gece geç saatlerde uyumak için mola verdi. Gurbetçi aile benzin istasyonunda verdikleri mola sırasında maskeli ve eli bıçaklı 4 kişi tarafından gasp edildi. Şahıslarla bir süre boğuşan Aziz Selçuk, bıçakla kolundan yaralandı.

Gurbetçi Aziz Selçuk, “Güvenlik kameralarından gaspçıların daha önceden gelip keşif yaptıkları açık açık görünüyor. Araç içinde bir saat kadar uyuduktan sonra gelen sesler üzerine uyandım. Kaçmayalım diye arabanın tekerleklerini buçakla kesmişler. Aniden yüzleri maskeli ve eli bıçaklı 4 kişi arabanın camlarını patlattılar. Kızkardeşime doğru gelen bıçağı elimle tuttuğum sırada kolumdamn yaralandım. Çok şükür verilmiş sadakamız varmış” diyerek, yaşadıkları kötü olayı anlattı.

Sözlerine devam eden Selçuk, Sağolsun hemen jandarma ekipleri gelerek bizlerle ilgilendiler. Aldığımız bilgiye göre Kulu’da da buna benzer bir olay yaşanmış. Bizim gerçekten zorumuza giden Bulgaristan, Sırbistan gibi sıkıntılı ülkeleri geçtikten sonra, kendi memleketimizde bu olayı yaşamamız bizi çok üzdü. Özellikle kız kardeşimin ve onun küçük çocuğunun psikolojisi ciddi şekilde bozuldu.

Çantada evraklar ile bir miktar para olduğunu söyleyen Selçuk, şükürler olsun canımıza bir şey olmadı. Cana geleceğine mala gelsin sözleriyle herkesi çok dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Anahtar Kelime: , , ,

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN