Gönül Elleri Derneği Yardım Gecesi Düzenledi

29 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2172 defa okundu. defa okundu.
Gönül Elleri Derneği Yardım Gecesi Düzenledi

Faliyetlerini Belçika’nın Gent şehrinde sürdüren “Gönül Elleri Derneği” (28/12/2014 ) pazar günü TOPKAPI düğün salonunda düzenlediği yardım gecesinde bir araya geldiler.

Kalabalık bir katılımın gerçekleştiği yardım gecesinde “Gönül Elleri Derneği” Başkanı Murat GÜNDOĞDU yaptıkları çalışmalar ve yardımlar hakkında bir açıklama yaparak, TOPKAPI Düğün Salonunda düzenledikleri yardım gecesi hakkında bilgi verdi.

2006 yılında bir kaç arkadaşımızla bir araya gelerek kurduğumuz “Gönül Elleri Derneği” 9 senedir aktif olarak yardıma muhtaç ailelere yardım yapıyor. Dokuz sene içinde 150 kayıtlı üye sayısına ulaştıklarını söyleyen GÜNDOĞDU, tüm üyelerimiz, her ay gönüllerinden kopan bir miktarı derneğimizin hesap numarasına yatırıyor, bizlerde bu yardımları Türkiyede tesbit ettiğimiz ihtiyaç sahipleri için yardıma dönüştürüyoruz dedi.

“Gönül Elleri Derneği” yönetimi adına geceye Murat Gündoğdu ( Başkan ) Zatin Sancak ( Başkan Yrd. ) Barış Kaymaklı ( Muhasebeci ) Ömer Aydın ( Sekreter ) Ümit Çapan ( Medya Sorumlusu ) Famil Kurşun ( Halkla İlişkiler ) katıldılar.

“Gönül Elleri Derneği” Başkanı Murat GÜNDOĞDU ile yaptığımız ropörtaj aşağıdadır

HABER VİDEO

Anahtar Kelime:

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN