• Dolar Alış / Satış: 5.54 / 5.55
  • Euro Alış / Satış: 6.141 / 6.152
  • Bugün Görüntülenme: 433
  • Dünkü Görüntülenme: 1831
  • Toplam Görüntülenme: 6191674

Gent’te Bir Türk’e Ait Evde Uyuşturucu Madde Yetiştirmekte Kullanılar 25 Bin Euro Değerinde Teknik Cihaz ve Malzeme Ele Geçirildi

7 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1650 defa okundu.
Gent’te Bir Türk’e Ait Evde Uyuşturucu Madde Yetiştirmekte Kullanılar 25 Bin Euro Değerinde Teknik Cihaz ve Malzeme Ele Geçirildi

Belçika’nın Gent şehrinde Türk vatandaşlarınında yoğun olarak yaşadığı Dendermondsesteenweg sokağında bir evde uyuşturucu madde yetiştirmek için kullanılacak 25.000 euro değerinde teknik cihaz ve malzeme ele geçirildi.

Teknik cihazları esrar yetiştirmek için eve taşıyan şüpheli kişi yada kişiler, teknik malzemeleri kurma aşamasında oldukları evde esrar maddesi bulunmadı. icra memurlarının tamamen tesadüf gördükleri durum, zehir tacirlerinin planlarını bozdu.

2 Mayıs 2019 perşembe günü Dendermondsesteenweg’deki Cafe Çukur’un üstünde, giriş kapısı ayrı olan bir evin 2 dairesinde kalan eski bir kiracının ev borcunu tahsil etmek için gelen icra memurları, çilingir yardımı ile kapıyı açtıklarında, inanılmaz manzara ile karşılaştılar.

Olayın meydana çıkmasıyla olay yerine çağrılan (LABO) Narkotik polis ekipleri binayı emniyet şeridi ile kapatarak özel kıyafetlerle içeri girdiler. Yapılan incelemelerin ardından esrar maddesi yetiştirmek için evin içinde bulunan 25.000 euro değerindeki teknik cihaz ve malzemeler 3 konteyner ile taşınarak ev boşaltıldı. Yeni kiracı hakkında da araştırma ve soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Sosyal medya da Cafe Çukur ile ilgili iddiaları cevaplayan cafe sahibi, Ş.Ç. Belemtürk Genel Yayın Yönetmeni Cihan Çöl’e önemli açıklamalarda bulunarak, olayla ilgili hiç bir ilgilerinin ve bağlantılarının olmadığını anlatarak bu durumun kendileri için üzüntü verici olduğunu söyledi.

Cafe sahibi Ş.Ç. “Bu asılsız iddialar gerçek olsaydı? polis Cafe Çukur’u kapatmazmıydı? diyerek, olayla ilgili asılsız iddiaları sert bir dille yalanladı.

Bu asılsız söylentiler yüzünden Cafe’ye gelen müşterilerin sayısında önemli düşüş olduğunu ve maddi zarara uğradığını söyleyen Ş.Ç. “polisin konuyla ilgili geniş araştırmasının devam ettiğini, gerçeğin ve söylediklerimizin doğru olduğu mutlaka ortaya çıkacaktır” sözlerine yer verdi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN