• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2590
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8345037

Gent’te, Hasta Anne Baba ve Engelli Çocuğu Olan Aileler İçin Bilgilendirme Semineri Düzenleniyor

5 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
948 defa okundu.
Gent’te, Hasta Anne Baba ve Engelli Çocuğu Olan Aileler İçin Bilgilendirme Semineri Düzenleniyor

Belçika’nın Gent şehrinde 7 Aralık Cumartesi günü Ghent Anatolië Derneği kurucularından Rukiye Karakaya’nın önderliğinde Gent Belediyesi, vzw Samana işbirliği ile Mantelmix çatısı altında hasta anne babalarına ve engelli aile bireylerine bakan aileler için  CM- KANTOR, Martelaarslaan 17. 9000 Gent adresinde 14.00 ile 15.30 saatleri arasında bilgilendirme semineri düzenleniyor.

40 Bin engelli bakıcıyı bir araya toplamayı da hedefleyen Mantelmix isimli proje kapsamında annesine, babasına ve engelli çocuklara bakan aileleri çok yakından ilgilendiren seminerde, bu katogoride bulunan aileler için, Belçika hükümetinin yeni yasa düzenlemeleri ile hangi haklara sahip olduğunuzla ilgili bir çok bilgi, bu seminerde geniş detaylı olarak sizlere anlatılacak.

Ghent Anatolië Derneği adına Belemtürk’e açıklamalarda bulunan proje soromlularından Rukiye Karakaya, “bilgilendirme seminerine aile olarak  herkesin katılımını bekliyoruz. Annesine, babasına ve engelli çocuklara bakan ailelerin bir çok hakları var ama bunları bir çok aile bilmiyor. Bu yüzden bu ailelerin bu seminere katılımlarında büyük fayda olacağını düşünüyorum. Seminerde, çocuklar için güzel faliyetlerimiz olacak ve aynı zamanda flamanca tercümanımız da seminerde hazır bulunacak.

Annesine babasına ve engelli çocuklarına bakan aileler için çok önemli bir seminer ve çok iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden duyanların duymayanlara söylemesi her bakıcı aile için önem arz etmektedir. Katılım ücretsizdir” sözlerine yer vererek tüm aileleri davet etti.

Lütfen Haberimizi Paylaşalım ki, Daha Çok Ailenin Haberi Olsun

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN