• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4876
  • Dünkü Görüntülenme: 6456
  • Toplam Görüntülenme: 8690493

Gent’te bir mısır tarlasında 55 kişi doğum günü partisi yaparken yakalandı.

21 Eylül 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
639 defa okundu.
Gent’te  bir mısır tarlasında 55 kişi doğum günü partisi yaparken yakalandı.

Belçika’nın Gent şehrine bağlı Desteldong ilçesinde bir mısır tarlasının ortasını biçerek geniş bir eğlence alanı açan 55 kişilik genç gurubun katıldığı doğum günü partisi polis tarafından basıldı.

Desteldonk ilçesinin yerel sakinleri, PAZAR günü mısır tarlasından gelen müzik ve rahatsızlık verici gürültüyü polis ekiplerine ihbar etti. Polis, mısır tarlasında 55 gencin doğum günü partisi düzenlediğini tespit etti ve hepsini tarlanın dışına çıkardı ve her birine 250 euro para cezası kesildi.

Polis sözcüsü Liesbeth De Pauw, “Sabah saat 09.00’da bir tarladan gürültü rahatsızlığı hakkında bir şikayet ihbarı aldık. Muhtemelen gençler bütün gece parti yaptılar. Doğum günü partisinin yapıldığı mısır tarlası, yerleşim bölgesine biraz uzak mesafede olduğu için sabah fark edildiğini düşünüyoruz. Katılımcıların çoğu maskesizdi. Partiye katılanları ekiplerimiz önce çembere aldılar ve hiç bir direnişle kalşılaşmaksızın hepsini mısır tarlasından çıkarmayı başardık. Kaçmaya çalışan bir kişi tutuklandı. Partide içki satışı yapıldığı belirlendi ve bu yüzden para kasasına da el konuldu” sözlerine yer vererek, ” katılımcıların her birine 250’er euro para cezası keserek mahkemeye sevk edildiler” açıklamasında bulundu.

Gent belediye başkanı Mathias De Clercq, konuyla ilgili olarak, “Bu gerçekten kabul edilemez bir durum. Virüsün güçlendiği bir zamanda bu bencilce yapılan bir davranıştır.Gençler başkalarınıda enfekte edebileceklerinin farkında değiller. Herkese önlemlere uymaları konusunda çağrı yapıyorum. Herkes kurallara uyarsa virüsü kontrol altında tutabiliriz” diyerek, yaşanan olaya tepki gösterdi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN