• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1756
  • Dünkü Görüntülenme: 4032
  • Toplam Görüntülenme: 7624693

Gentli İş Adamı Göker Veysel Çalınaltı’nın Ölümüne Sebep Olan Şöförün Cezası Belli Oldu

27 Haziran 2019
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1818 defa okundu.
Gentli İş Adamı Göker Veysel Çalınaltı’nın  Ölümüne Sebep Olan Şöförün  Cezası Belli Oldu

10 Kasım 2017 Cuma günü Gent Hoogstraat ile Peperstraat’ın kesiştiği yerde bisikletiyle ilerlediği sırada beyaz pikap marka aracı ile işadamı Göker Veysel Çalınaltı’ya çarparak ölümüne sebep olan sürücüye verilen ceza belli oldu.

PEKİ NELER YAŞANMAIŞTI

10 Kasım 2017 Cuma günü Gent şehrinde sabah saat 07:50 sularında meydana gelen trafik kazasında ağır yaralı olarak ambulans ile Gent AZ Sint-Lucas hastanesine kaldırılan Konya İline bağlı Yunak ilçesi Yukarı Piribey köyü nufusuna kayıtlı 1962 doğumlu 57 yaşındaki iş adamı Göker Veysel Çalınaltı, 36 gündür sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybetmiş ve memleketi olan Yukarı Piribey köyünde toprağa verilmişti.

İş adamı Göker Veysel Çalınaltı’ya çarptıktan sonra olay yerinden kaçan Belçikalı araç sürücüsü, bir kaç saat sonra E-17 otobanındaki Kalken benzin istasyonunda polis ekipleri tarafından yakalanmıştı.

TRAFİK CANAVARININ CEZASI BELLİ OLDU

Çarşamba günü Gent polis mahkemesinde görülen karar duruşmasında, kaza sırasında uyuşturucu kullandığı tespit edildiği halde, olay yerinden kaçarak da ikinci suçu işlediği sabit görülen şöföre 4 buçuk yıl hapis cezası, 10 yıl ehliyetine el konma ve 8 bin euro para cezası verildi.

Fakat, sanığın karara itiraz hakkının da bulunduğu bildirildi.

Belemtürk Haber Merkezi
cihan çöl

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN