• Dolar Alış / Satış: 5.754 / 5.764
  • Euro Alış / Satış: 6.365 / 6.377
  • Bugün Görüntülenme: 1619
  • Dünkü Görüntülenme: 2430
  • Toplam Görüntülenme: 6206380

Gent Zuid Alışveriş Merkezinde Ceylan Türk İsimli Vatandaş Düşerek Hayatını Kaybetti

2 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3742 defa okundu.
Gent Zuid Alışveriş Merkezinde Ceylan Türk İsimli Vatandaş Düşerek Hayatını Kaybetti

Belçika’nın Gent şehrindeki Zuid Alışveriş merkezinde bugün saat 13:00 sularında meydana gelen olayda, Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesi nufusuna kayıtlı 53-56 yaş aralığındaki Türk vatandaşı Ceylan Türk düşerek yaşamını kaybetti

Merkezi Brüksel’de olan Jette Clean temizlik firması işçisi olarak bugün kapalı olan Gent Zuid Alışveriş Merkezine arkadaşları ile birlikte çalışmak için gelen Ceylan Türk, iddialara göre, asönsörün alt kısmını temizlediği sırada asansör kendiliğinden hareket etti. Asansörün hareket etmesi ile dengesini kaybederek üçüncü kattan ASANSÖR boşluğuna düşen Ceylan Türk, olay yerinde ve kaldırıldığı hastane de yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı.

Gent Zuid Alışveriş Merkezine ait Facebook hesabından yapılan paylaşımda, pazartesi günü alışveriş merkezinin kaza nedeniyle kapalı olacağı paylaşılırken, Uzmanların kazanın gerçek sebebini bulmak için yarın geniş çaplı bir araştırma yapacakları bildirildi.

Hayatını kaybeden Ceylan Türk’ün Gent AZ Jan Palfijn hastanesinde yapılacak otopsi sonrasında ailesine teslim edileceği bildirildi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN