• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2438
  • Dünkü Görüntülenme: 3826
  • Toplam Görüntülenme: 7267717

GENT UZ HASTANESİNE TRAMVAY YOL BAĞLANTI ÇALIŞMALARI BİTİRİLDİ

25 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1514 defa okundu.
GENT UZ HASTANESİNE TRAMVAY YOL BAĞLANTI ÇALIŞMALARI BİTİRİLDİ

GENT UZ HASTANESİNE ULAŞIM KOLAYLAŞIYOR !

2014 Yılında başlatılan Gent UZ hastanesine tramvay yol bağlantı çalışmaları tamamlandı ve 13 mart 2016 Pazar günü, 4 numaralı tramvay vatandaşları hastanenin kapısına kadar taşıyacak.

Vatandaşların UZ hastanesine ulaşım zorlukları yaşamaları ve bu yönde artan şikayetler üzerine 2 yıl önce başlatılan UZ hastanesi tramvay yol bağlantı çalışmaları tamamlandı.

Gent’li vatandaşlar, Gent UZ hastanesine ulaşımın çok sınırlı olması nedeniyle genelde arabalarıyla geliyor, bu sebepten dolayı hastanenin otoparkında inanılmaz park sorunu yaşanıyordu. 13 Mart 2016 tarihinde hizmete girecek olan yeni tramvay yolu hastanenin oto parkına kadar gelerek vatandaşları hastanenin kapısına kadar bırakacak. UZ hastanesine fazla tramvay seferleri konulacak. Bu uygulama ile hastaneye arabayla gelenlerin tramvayla gelmesi teşvik edilerek, park problemininde bitirilmesi hedefleniyor.

4 Numaralı tramvay 13 mart 2016 tarihinden itibaren son durak olarak gittiği Coco Cola fabrikasına yaptığı seferlerine son veriyor. 4 Numaralı tramvay’ın son durağı UZ hastanesi olacak. Coco Cola fabrikasına sadece 21 nolu tramvay hizmet verecek. 24 nolu tramvay ise seferden kaldırılacak.

Anahtar Kelime: , ,

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ

CENAZE AFİŞ-1

CEYLAN REKLAM-SON

FOT-1

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN