• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3594
  • Dünkü Görüntülenme: 5368
  • Toplam Görüntülenme: 8626909

Gent Üniversitesi kırmızı koda geçme kararı aldı

15 Ekim 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
155 defa okundu.
Gent Üniversitesi  kırmızı koda geçme kararı aldı

Belemtürk Haber Merkezi – Gent Üniversitesi eğitim faaliyetleri için kırmızı kod uygulamasına geçeceğini duyurdu.

Gent Üniversitesi (UGent), 26 Ekim’den itibaren en az dört hafta boyunca eğitim faaliyetleri için kırmızı koda geçeceğini web sitesinde duyurdu.

Üniversite yayınladığı duyuruda, “Kasım ortasına kadar turuncu kodu koruyacağımızı daha önce bildirmiştik. Hızla artan Covid-19 enfeksiyonları, kampüste maksimum güvenliği garanti etmeye devam edebilmemiz için bizi daha hızlı önlem almaya zorluyor.

Buna ek olarak, daha geniş bir sosyal düzeyde sorumluluğumuzdan kaçmak istemiyoruz. Öğrenciler ve personel yalnızca kendi kendilerine enfekte olma riskini taşımakla kalmıyor, aynı zamanda okul dışındaki kişilere de bulaştırma riskiyle karşı karşıyadır.”açıklamasında bulundu.

26 Ekim Pazartesi gününden itibaren en az 4 hafta boyunca eğitim faaliyetleri için kırmızı koda geçeceğini duyuran Gent Üniversitesi (UGent), öğrencilere karantina boyunca eğitimlerinin aksamaması için mevcut yöntemlerle (uzaktan eğitim) devam edileceğini bildirdi.

Belçika’daki koronavirüs enfeksiyonları artmaya devam ederken, son yedi gündeki ortalama yeni vaka sayısı bir önceki haftaya göre iki katına çıktı.

Reklamlar

Arana TamiriYeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN