• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 5150
  • Dünkü Görüntülenme: 4994
  • Toplam Görüntülenme: 7633159

Gent Turkish Lady Derneği Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu’yu Ağırladı

28 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1330 defa okundu.
Gent Turkish Lady Derneği Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu’yu Ağırladı

Belçika’nın Gent şehrinde bir çok alanda yardım faaliyetleri ile adından bahsettiren Turkish Lady Gent Derneği, Pannesstraat 1. 9000 Gent adresinde Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’yu ağırladı.

Programa, UİD Gent Bölge Sorumlusu İsa Avşar ve UİD Gent Kadın Kolları Başkanı Selma Mertcan’da katıldılar.

Dün akşam saat 19:00’da gerçekleşen buluşmada, Turkish Lady Gent Derneği Başakanı Ayfer Kuru, çalışmaları hakkında Koyuncu’ya bilgi vererek dernek binasını tanıttı.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Ayfer Kuru ile UİD Gent Kadın Kolları Başkanı Selma Mertcan’a, Emirdağı’ın simgesi TOPAKEV maketini hadiye olarak takdim etti.

Programa eşi ile birlikte katılan başkan Serkan Koyuncu, seçildiği günden bu yana yaptığı çalışmaları ve yeni hizmet projelerini, Gent’in Turkish Lady’leri ile paylaştı.

Emirdağlılardan kopmadan hizmet yapmaya çalıştığını söyleyen Koyuncu, çok güzel, neşeli ve samimi bir havada geçen buluşmada, Gentli Turkish Lady’lerin sorularını, önerilerini ve isteklerini dinledi.

Yaklaşık iki saat süren program sonrası, Belçika temaslarının sonuna geldiğini söyleyen başkan Koyuncu, bu akşam 22.45 Brüksel-Eskişehir uçağı ile Türkiye’ye görevinin başına döneceğini söyleyerek, istek üzerine hatıra fotoğrafları çektirdikten sonra vedalaşarak salondan ayrıldı.

HABER FOTOĞRAFLARI

REKLAM ALANI

Fatma Betül Gürbulak

SİM PİZZA GENT

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN