• Dolar Alış / Satış: 5.341 / 5.351
  • Euro Alış / Satış: 6.057 / 6.067
  • Bugün Görüntülenme: 12844
  • Dünkü Görüntülenme: 27318
  • Toplam Görüntülenme: 5488181

Gent Sleepstraat’ın güzelleştirilmesi ve geliştirilmesi projesi için çalışmalar başladı

13 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1561 defa okundu.
Gent Sleepstraat’ın güzelleştirilmesi ve geliştirilmesi projesi için çalışmalar başladı

Uzun süredir gümdemde olan Gent Sleepstraat’ın güzelleştirilmesi ve geliştirilmesi projesi kapsamında yapılacak yeni düzenlemeler için çalışmalar başladı.

Gent belediye başkan yardımcılarından Filip Watteeuw (Groen- Yeşiller), Christophe Peeters (Open Vld), Gent belediye meclis üyeleri Cengiz Çetinkaya (Groen- Yeşiller), Carl De Decker (Open Vld), Gent belediyesi yol,köprü ve altyapı işlerinden sorumlu memurlar Koen Van De Steen ile Greet Vanlancker’in Gent Seleepstraat esnafıyla geçtiğimiz nisan ayında yapılan toplantıda karara bağlanan Sleepstraat teras projesi çalışmalarının ağustos ayı itabari ile yapım çalışmaları başladı.

Proje kapsamında Filip Watteeuw (Groen- Yeşiller) ile Gent belediye meclis üyesi Cengiz Çetinkaya’nın (Groen- Yeşiller) birlikte ilk kazmayı vurduğu Sleepstraat teras projesinin 1 aylık süre içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

Sleepstraat teras projesinin ikinci aşamasında ise, Teras yapımı için müsait olan mekanların kaldırım taşları yenilenerek, aynı seviyeye getirilecek. Terasların olduğu bölüme emniyet direkleri dikilecek. Sleepstraat’ta 10 araba park yerinin sayısı artırılarak 14 park sayısına ulaştırılacak.

Sleepstraat esnafının kalkınmasını hedef aldıklarını söyleyen Gent belediye meclis üyesi Cengiz Çetinkaya (Groen- Yeşiller), daha güzel ve daha gelişmiş bir Sleepstraat için başlattığımız çalışmalardan dolayı, son derece mutluluk duyduğunu ifade ederek, çalışmaların kısa sürede tamamlanarak projenin hayata geçireleceğini sözlerine ekledi.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN