• Bugün Görüntülenme: 1114
  • Dünkü Görüntülenme: 3420
  • Toplam Görüntülenme: 9758448

Gent şehrinden Selahattin Kutlu Türkiye’de karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle yaşamını kaybetti.

17 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2269 defa okundu. defa okundu.
Gent şehrinden Selahattin Kutlu Türkiye’de karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle yaşamını kaybetti.

Belemtürk Haber Merkezi – Belçika’nın Gent şehrinde yaşayan, Afyon ili Emirdağ ilçesine bağlı 2 Temmuz 1965 Pirikli (Adayazı ) köyü nüfusuna kayıtlı, 3 çocuk babası 55 yaşındaki Selahattin Kutlu, izin için gittiği memleketi Adayazı köyünde karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybetti.

Aile yakınlarından Bayram Kutlu ile Avrupa Birliği Türkleri Kültür, Eğitim, Dayanışma ve Yardımlaşma Platformu Başkanı Sebahattin Tetik’in haber merkezimize verdiği bilgilere göre, dün akşam evinde ağırladığı 2 misafiri ile karbonmonoksit zehirlenmesi nedeniyle Selahattin Kutlu yaşamını kaybederken, yine Gent şehrinde yaşayan Fikret Dedeler ile henüz ismi bilinmeyen bir kişi hastaneye kaldırıldı.

Ambulans ile önce Emirdağ Devlet Hastanesi’ne taşınan Selahattin Kutlu’nun cenazesi, otopsi yapılmak üzere Afyon Devlet Hastanesine nakledildiği, otopsi işlemleri tamamlandıktan sonra ailesine teslim edileceği bildirildi.

Kutlu ailesinden Bayram Kutlu, tüm aile yakınlarının bu akşam Türkiye’ye ilk uçakla hareket ettikleri bilgisini haber merkezimizle paylaştı.

Tedavileri devam eden iki kişiden biri olan Fikret Dedeler’in Afyon Devlet Hastanesi’nden Eskişehir Hava Hastanesi’ne taşındığı, tedavisinin burada devam edeceği bildirildi. Diğer üçüncü kişinin ise durumunun daha iyi olduğu ve Emirdağ Devlet Hastanesindeki tedavisinin devam ettiği bildirildi.

Belemtürk olarak Kutlu ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı dilerken, tedavileri devam iki vatandaşımıza acil şifalar diliyoruz.

Reklamlar

Demirel İnsaat
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN