GENT ŞEHRİNDE 3 GÜN DEVAM EDECEK OLAN KEİZER KAREL CUP FUTBOL FESTİVALİ BAŞLADI

27 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1433 defa okundu. defa okundu.
GENT ŞEHRİNDE 3 GÜN DEVAM EDECEK OLAN KEİZER KAREL CUP  FUTBOL FESTİVALİ BAŞLADI

Gent şehrinde Blaarmeersen milli parkında bu sene 19.cusu düzenlenen 3 günlük Keizer Karel Cup futbol turnuvası başladı.

26 Haziran 2015 Cuma günü saat 17:00 de Blaarmeersen milli parkında açılış serenomisinin ardından, Keizer Karel Cup futbol festivalinin ilk gün karşılaşmaları saat 18:00 de başladı.

Avrupanın en büyük mini futbol festivali olan Keizer Karel Cup futbol festivalinde, 5.000 futbolcu karşılaşmalarda yer alacak. Toplam 35 futbol sahasında oynanacak karşılaşmalarda 1.800 futbol karşılaşması yapılacak.

19.cusu düzenlenen Keizer Karel Cup futbol festivali için Blaarmeersen milli parkında, şehir dışından ve diğer ülkelerden gelen futbolculara, Gent Bld.Bşk.Yrd.cısı Resul Tapmaz kamp yeri tahsis etti. Şehir dışından gelen futbolcular için ayrılan Blaarmeersen kamp bölgesinde, şehir dışından gelen futbolcular beraberinde getirdikleri çadırlarda kalacaklar.

Üç günlük futbol festivali boyunca, erkekler ve bayanlar katagorisinde final oynama hakkı kazanan takımlar, 28 Haziran 2015 Pazar günü şampiyonluk kupasını kazanmak için mücadele edecekler.

HABER FOTOĞRAFLARI
FOTİ-1

FOTİ-2

FOTİ-8

FOTİ-7

FOTİ-6

FOTİ-5

FOTİ-4

FOTİ-3

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN