• Dolar Alış / Satış: 5.632 / 5.642
  • Euro Alış / Satış: 6.334 / 6.345
  • Bugün Görüntülenme: 384
  • Dünkü Görüntülenme: 2847
  • Toplam Görüntülenme: 6115670

Gent Şehrinde 22 Yaşındaki Bir Genç Sokak Ortasında Ölü Bulundu

21 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2512 defa okundu.
Gent Şehrinde  22 Yaşındaki Bir Genç Sokak Ortasında Ölü Bulundu

Belçika’nın Gent şehrinde UZ Gent Üniversite Hastanesinin yakınlarındaki Elfjulistraat sokağında, 22 yaşında bir genç öğle saatlerinde bugün güpe gündüz ölü olarak bulundu.

Mahalle sakinlerinden bir vatandaşın durumu polise ihbar etmesiyle, olay yerine gelen polis sokağı giriş ve çıkışlara kapatarak çevre güvenliği aldı. Polisle birlikte olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları inceleme sonrası, yerde cansız yatan 22 yaşındaki gencin bıçaklanarak öldürüldüğünü belirledi.

Haber merkezimize ulaşan bilgilere göre, mahalle sakinlerinden bir görgü tanığı, yerde yatan genci uyuyor zannederek, önce uyarmaya çalıştı. Fakat yerde hareketsiz şekilde yatan gençten herhangi bir tepki alamayınca polisi arayarak durumu ihbar etti.

Polis sokak ortasında bıçaklanarak öldürülen gencin uyruğu hakkında bir bilgi vermemiş olsada, Sokak sakinlerinden bir görgü tanığı öldürülen 22 yaşındaki gencin sima olarak Türk’e çok benzediğini iddia etti. Fakat bu iddia doğru olsaydı, böyle bir durumun Türkler arasında duyulmaması ve bilinmemesi imkansız olurdu diye düşünüyoruz.

Yerde cansız bir şekilde yatan 22 Yaşındaki gencin üzerinde yapılan inceleme ve araştırmanın ardından, gerçek ölüm sebebinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere ambulansla hastaneye taşındığı bildirilirken, polis ve savcının Elfjulistraat sokağında bir eve odaklandığı, 22 yaşındaki gencin katil yada katillerinin bulunması için yoğun araştırmanın devam ettiği bildirildi.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN