• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3508
  • Dünkü Görüntülenme: 4654
  • Toplam Görüntülenme: 8365219

Gent, havai fişek gösterileri ile 2020 yılına merhaba dedi. Brüksel polisi ise, yoğun mesai harcadı.

1 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
503 defa okundu.
Gent, havai fişek gösterileri ile 2020 yılına merhaba dedi. Brüksel polisi ise, yoğun mesai harcadı.

Belçika’nın Gent şehrinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Havai Fişek gösterilerine binlerce Gentli vatandaş ve tatil için kente gelen turistler katıldı.

Gent emniyet birimlerinin çok sıkı önlemler aldığı havai fişek gösterileri, Gent yönetiminin belirlediği Portus Ganda yat limanında ve Ledebergplein’de binlerce Gentli vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.

Yaklaşık yarım saat süren havai fişek gösterilerinde ambulans ve itfaiye ekipleri hazır bekletilirken, gösteri boyunca herhangi olumsuz bir durum yaşanmadı.

Fakat, Gent Ledebergplein’deki havai fişek gösterileri sırasında, bazı gençlerin park halindeki arabaların altına ve vatandaşların yakınına attıkları patlayıcılar nedeniyle polis tarafından sık sık uyarıldılar.

Halka açık alanlarda havai fişek atmanın yasak olduğu Gent şehrinde, bu yıl 11.000 Pauly, mavi ve beyaz renkleri taşıyan havai fişekler, Gent semalarında güzel ışıklı görüntüler oluşturdu.

Brüksel’de 8 araç, 1 scooter ateşe verildi.

Brüksel’de, Grand Place ve Atomium meydanında toplanan binlerce kişi yeni yıla büyük bir coşkuyla girerken, Brüksel polisi, kendisine ulaşan ihbarlar üzerine bazı semtlerde park halindeki 8 araçla birlikte 1 scooter yakan ve çöp konteynerlerini ateşe veren kişiler için yoğun bir yılbaşı mesaisi harcadı.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN