• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2504
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8344951

Gent Festivali’nde Saldırıya Uğrayan Belçikalı Kadının Burnu Kırıldı

19 Temmuz 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2138 defa okundu.
Gent Festivali’nde Saldırıya Uğrayan Belçikalı Kadının Burnu Kırıldı

Belçika’nın Gent şehrinde 14 Temmuz 2017 Cuma günü başlayan ve 10 gün devam edecek olan Gent festivali için Aalts şehrinden Gent şehrine gelen 52 yaşındaki Belçikalı Annick Vereruysse isimli kadın, Vrijdag Markt’tan Beverhoutplein istikametine yürüdüğü sırada saldırıya uğradı.

Cumartesi sabahı saat 06:00 sularında Beverhoutplein istikametine yürüdüğü sırada, Afrikalı uyruklu olduğu iddia edilen ve kimliği henüz tespit edilemeyen bir kişi tarafından saldırıya uğrayan Belçikalı Annick Vereruysse’nin burnu kırıldı. Sağ gözünde de ciddi hasar oluşan 52 yaşındaki kadın AZ Sint Lucas hastanesine kaldırıldı.

Bugün ameliyat olacağı bildirilen Annick Vereruysse, polise verdiği ifadesinde “ Vrijdag Markt’tan Beverhoutplein istikametine yürüdüğüm sırada , Afrika uyruklu bir kişi anlamadığım bir dilde benimle konuşmaya başladı. Farklı bir dil konuştuğu için hiç birini anlamadım. Ansızın bana sert bir yumruk vurdu ve birden dünyam karardı. Ardından ikinci yumruk darbesiyle kendimi kaybederek yere düştüm. Şimdi burada hastanedeyim” açıklamasında bulundu.

Gent polisi saldırıya uğrayan kadının verdiği bilgiler doğrultusunda, olay sırasında saldırganın üzerinde kot pantolon, bordo renkli bir mont ve beyaz şapka olduğu bilgisini paylaştı ve vatandaşlardan saldırganın yakalanması için yardım istedi.

Olay bölgesindeki sokak kameralarını incelemeye alan Gent polisi, olayla ilgili bilgisi olanların aşağıdaki ihbar numarasını aramalarını istedi.
POLİS İHBAR NUMARASI : 09 26 66 111

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN