• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 876
  • Dünkü Görüntülenme: 2362
  • Toplam Görüntülenme: 7130647

Gent Festivali Selda Bağcan İle Renklendi

25 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
791 defa okundu.
Gent Festivali Selda Bağcan İle Renklendi

Anadolu rock ve halk müziğinin duayen isimlerinden Selda Bağcan, 176’ncı Gent Festivali kapsamında sahne aldığı Gent şehrinde bir saatlik halk konseri verdi.

İzin sezonu olmasına rağmen, Gent ve diğer şehirlerden gelen Selda Bağcan sevenleri, Walter De Buckplein Gent adresinde düzenlenen açık hava konser alanını hınca hınç doldurdular.

Saatler öncesinden, konser alanını doldurmaya başlayan Belçikalı gurbetçiler, dün akşam saat 22.30’da sahne alan sanatçı Selda Bağcan’ın sahnede kaldığı süre içinde söylediği birbirinden güzel bütün şarkılarına eşlik ederek, Gent sokaklarını Türk müziği ile yankılandırdılar.

Sanatçı Selda Bağcan, sırasıyla Yaz Gazeteci, Uğurlar Olsun, Sivasın Yolları, Yürüyorum Dikenlerin Üstünde, Cesi Bağları, Yuh Yuh gibi akıllara kazınan şarkılarını seslendirerek programını bitirdiğinde, konser alanını dolduran sevenleri, “Bir Daha… Bir Daha… tezahüratları ile konser alanını inletince, sanaçtı sevenlerini kırmayarak iki şarkı daha okuduktan sonra sahneden ayrıldı.

Gent Festivali’ne gelen yabancı turist ve Belçikalıların da dans ederek büyük ilgi gösterdikleri Selda Bağcan halk konseri sonrası, sanatçı ile bir kare fotoğraf alabilmek için Türk vatandaşları uzun kuyruklar oluştururken, fotoğraf çektiremeyen hayranları konser alanından üzüntü ile ayrıldılar.

Sanatçının bugün Belçika’dan ayrılarak Türkiye’ye geri döneceği öğrenildi.
Belemtürk Haber Merkezi
Cihan Çöl
HABER FOTOĞRAFLARI
Gent Festivali Selda Bağcan

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

Us. Mode Gent

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN