• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1400
  • Dünkü Görüntülenme: 5484
  • Toplam Görüntülenme: 7870163

Gent Brugse Poort’ta uyuşturucu laboratuvarı bulundu

23 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
970 defa okundu.
Gent Brugse Poort’ta uyuşturucu laboratuvarı bulundu

Belçika Cihan Çöl (Belemtürk) Belçika’nın Gent şehrindeki Brugse Poort bölgesinde, son zamanlarda eski ve yeni satıcılar arasında yaşanan uyuşturucu savaşlarının yanı sıra artan  silahlı ve bıçaklı kavgalar nedeniyle Gent polisi’nin sürekli gözlem altında tuttuğu sokakta, uyuşturucu yapımı için kullanılan bir laboratuvar ortaya çıkarıldı.

Brugse Poort bölgesi Drongensesteenweg’de hissedilen  keskin ve kötü bir koku nedeniyle sokak sakinleri olayı yetkililere ihbar etti.

Kokunun kaynağını bulmak için bölgeye gelen itfaiye ve polis ekipleri tarafından yapılan araştırma sırasında, sentetik uyarıcı amfetamin tipi uyuşturucu elde etmek için kullanılan bir laboratuvar ortaya çıkarıldı.

Laboratuvar olarak kullanıldığı anlaşılan depoda kimse bulunmazken, deponun yakınlarında oturan bölge sakinleri, şüpheli bir duruma şahit olmadıklarını söylediler.

Ortaya çıkarılan laboratuvar ile ilgili olarak Federal polisin soruşturma ve araştırma başlattığı bildirilirken, Doğu Flanders polis müdürü Patrick Willocx, bulunan depodaki laboratuvarın  sentetik uyuşturucu elde etmek için kullanıldığını açıkladı.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN