• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 3828
  • Dünkü Görüntülenme: 5062
  • Toplam Görüntülenme: 8190249

Gent Belfort Kilisesi’nden Atlayan Genç Adam Hayatını Kaybetti

8 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1663 defa okundu.
Gent Belfort Kilisesi’nden Atlayan Genç Adam Hayatını Kaybetti

Belçika’nın Gent şehrinde dün öğlen saat 15.40 sularında yaşanan olayda görgü tanıklarının ifadesine göre, genç bir adam Belfort Kilisesi’nin Çan Kulesi’nden kendini beton zemine bırakarak hayatına son verdi.

Turizm kenti Gent şehrinin tam merkezi bölgesinde yaşanan olay insanların toplanmasına neden olurken, kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, Çan Kulesi’nden atladığı düşünülen genç adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, toplu taşıma araçları dahil, sokağı giriş ve çıkışlara kapatarak çevre güvenliği aldı.

Cumhuriyet Savcısı, olayla ilgili olarak basına yaptığı açıklamada görgü tanıklarının verdiği bilgiler doğrultusunda, olayın intihar olduğunu gösteren önemli bulgulara sahip olduklarını fakat araştırma ve soruşturmanın devam ettiğini açıkladı. İntihar ettiği düşünülen genç adamın uyruğu hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Belemtürk’ün yetkililerden aldığı bilgilere göre, 2001 nisan ayında aynı kilisenin Çan Kulesi’nden bir kişinin daha atlayarak intihar ettiği, bu olayın ikinci intihar girişimi olduğu öğrenildi.

Belemtürk Haber Merkezi

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN