• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 2484
  • Dünkü Görüntülenme: 4546
  • Toplam Görüntülenme: 8344931

Gent Belediyesi Fatih Camii’nde Enerji Tasarrufu İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

24 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1000 defa okundu.
Gent Belediyesi Fatih  Camii’nde Enerji Tasarrufu İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

Gent Belediyesi, Gent şehrinde ikamet eden vatandaşların evlerini enerji tasarrufu yapan evler haline getirmeleri için Fatih Camii’nde vatandaşlara bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Arzu eden vatandaşlara prim ve kredi imkanı sağlayan belediye yetkilileri, kampanyayı tanıtmak için çalışmalarını sürdürüyor. Gent Belediyesi ( 22-05-2015 ) cuma günü 14:30 da Fatih Camii’nde konuyla ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenleyerek, Gent belediyesinin sunduğu imkanları anlattılar.

Yapılan bilgilendirme toplantısında, evlerin çatı, pencere ve tabanından büyük enerji kayıplarının yaşandığını ve bunun da ısınmayı güçlendirdiğini anlatan belediye yetkilileri, fazla tüketimin hem faturaya yansıdığını hemde bu durumun iklim için de zararlı olduğunu aktardılar.

Gent bölgesindeki birçok binanın iyi izole edilmediğini anlatan yetkililer, maddi desteğin yanı sıra, hem materyal hem de teknik destek verileceğini açıkladılar..

Gent Belediyesi binaların enerji tassarufu yapan binalar haline getirilmesi için prim ve 10 bin Euro’ya kadar sıfır faizli kredi imkanı sağlıyor.

HABER FOTOĞRAFLARI
foto-13

foto-1

foto-2

foto-3

foto-4

foto-5

foto-6

foto-7

foto-8

foto-9

foto-10

foto-11

foto-12

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN