Gent belediye meclis üyesi Yüksel Kalaz, çocuklar için oyuncak kampanyası başlattı.

3 Aralık 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
553 defa okundu. defa okundu.
Gent belediye meclis üyesi Yüksel Kalaz,  çocuklar için oyuncak kampanyası başlattı.

Gent belediye meclis üyesi Yüksel Kalaz, koronavirüs salgını sürecinden olumsuz etkilenen yoksul ailelerin çocukları için oyuncak kampanyası başlattı.

12 Kasım tarihinde, kişisel sosyal facebook hesabından bir paylaşım yaparak yoksul ailelerin çocuklarına verilmek üzere, kullanmadıkları oyuncakları getirmelerini isteyen Kalaz, yaptığı bu çayrıya yardımsever tüm kesimden büyük destek geldi.

Bir çok duyarlı aile ve çocukları, kullanmadıkları yada yeni oyuncaklarını ihtiyaç sahibi çocuklara verilmek üzere Gent belediye meclis üyesi Yüksel Kalaz ve kendisine destek veren yardım derneklerine teslim ettiler.

Hibe edilen oyuncakları evinin bahçesinde kurduğu çadırda tek tek sağlıklı bir şekilde temizleyip her yaş gurubuna göre arkadaşları ile birlikte kutulara yerleştiren Kalaz, “bu kampanyada emeği geçen başta eşim olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Bu karanlık günlerde azda olsa oyuncak alamayan ailelerin çocuklarına ışık olup sevindirmek, oyuncak hayallerini süsleyip gerçekleştirmek istedik.

Şu ana kadar 100’e yakın çocuğumuzu ve ailelerini sevindirmeyi başardık. Hala 200 çocuğa yetecek oyuncağımız var. Hiç bir din, dil, ırk ayırımı yapmadan yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımıza dağıtıyoruz. İhtiyaç sahibi tüm çocuklarımızı aileleriyle birlikte Meerhoutstraat 3. 9041 Oostakker adresinde bekliyoruz ” dedi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN