Gent Belediye Başkanı Daniel Termont (SP.A) Dünyanın En İyi Üçüncü Bld. Başkanı Seçildi

23 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2045 defa okundu. defa okundu.
Gent Belediye Başkanı Daniel Termont (SP.A) Dünyanın En İyi Üçüncü Bld. Başkanı Seçildi

Merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan Dünya Belediye Başkanları Vakfı (City Mayor Foundation) 2004 yılından bu yana düzenlediği anketlerle, iki yılda bir dünyanın en iyi Belediye Başkanı’nı seçiyor. Vakfın bu yılki anketinde Gent Büyükşehir Belediye Başkanı Daniel Termont’ta aday gösterildi ve 25 aday arasından dünyanın en iyi üçüncü Belediye Başkanı seçildi.
HABER RESİM-LAZIM
Termont konuyla ilgili hislerini söyle dile getirdi: “Bu haber çok gurur verici ve sevindirici, bu aynı zamanda, her haliyle güzel olan kentimize gelen inanılmaz bir tanıma göstergesidir. Bu adaylık kişisel bana yönelikte olsa, ben bu kentin yüzüyüm, dolayısıyla kentimizin de yapısını içerir. Biz küçük bir kentiz ve şuana kadar hiçbir Belçikalı belediye başkanı aday olarak seçilmemişti. Ben dürüst olmam gerekirse 25 adayın ötesine asla varamayacağımızı düşünmüştüm. İlk üçüncü sırada gelmem beni inanilmaz onurlandırdı” dedi.

Son haftalarda aldığı, ilk üçün birincisini belirleyecek olan, 250.000 yorumu analiz eden İngiliz organizasyonu, 3 Şubat 2015 tarihinde, 2014 yılının en iyi belediye başkanını açıklayacak.

HABER: ZEHRA ÖZER
BELEMTÜRK GENEL YAYIN YÖNETMEN YARDIMCISI

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN