• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 802
  • Dünkü Görüntülenme: 2362
  • Toplam Görüntülenme: 7130573

Firar Eden Türk Mahkum Her Yerde Aranıyor

6 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1102 defa okundu.
Firar Eden  Türk Mahkum Her Yerde Aranıyor

Hürriyet’in yayınladığı habere göre, Almanya’nın Bavyera Eyaleti’ndeki Memmingen Cezaevi’nde tutuklu 36 yaşındaki Gökhan Günbeyi ile 37 yaşındaki Gürcü arkadaşı Vaja Burjanadze, firar etti.

Pazar günü öğleden sonra havalandırmaya çıkan iki mahkumun cezaevi duvarını aşarak, demir yolu boyunca koşarak izlerini kaybettirdikleri fakat Alman polisinin helikopter destekli başlattığı aramalar sonucunda Gürcü mahkumun yakalandığı, 36 yaşındaki Türk mahkum Gökhan Günbeyi ‘n ise yakalanması için tüm emniyet birimlerinin seferber olduğu bildirildi.

Polis, Gökhan Günbeyi’n kaçtıktan sonra üzerindeki cezaevi kıyafetini çıkardığını, bunun yerine siyah tişört ve beyaz kısa şort giydiği bilgisini paylaşarak, Türk mahkum Günbeyi’n silahlı olup olmadığıyla ilgili olarak ellerinde somut bir bilginin bulunmadığını açıkladı.

Aranan firari Türk mahkumun soygun ve özel mülkiyete zarar verme suçlarından cezaevinde tutulduğu paylaşılırken, görenlerin yada yerini bilenlerin 110 numaralı telefon ihbar hattına bilgi verilmesi istendi.

Anahtar Kelime: , ,

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

Us. Mode Gent

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN