• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 668
  • Dünkü Görüntülenme: 4290
  • Toplam Görüntülenme: 8538311

ESKİŞEHİR’DE DEMİREL İNŞAAT YUVANIZI KURUYOR

13 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2247 defa okundu.
ESKİŞEHİR’DE DEMİREL İNŞAAT YUVANIZI KURUYOR

Her gurbetçinin en güzel hayalidir Türkiye’de huzur içinde yaşayacağı bir ev sahibi olabilmek. Tatlı bir hayaldir alacakları evin içinde sevdikleriyle birlikte kalan ömürlerini huzur içinde yaşayabilmek. İşte bu hayalinizin gerçekleşmesi için 30 senedir vatandaşlarımızın hayallerini en doğru emlak seçenekleriyle süsleyen DEMİREL İNŞAAT hayallerinizi gerçekleştirmek ve süslemek için hizmet veriyor.

Dürüst ve güvenirliliği ilke edinen Demirel İnşaat Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı ve ortağı olan Yusuf Demirel, Belemtürk’e yaptığı açıklamada “vatandaşlarımıza hayal ettikleri evleri 30 yıllık bir tecrübe ile inşa ediyoruz ve aynı zamanda aldıkları evleri yatırıma çevirebilecek gayrimenkule sahip olmalarını sağlıyoruz”. sözlerine yer verdi.

Portförlerinde olan dairelerin deprem yönetmeliğine uygun tünel kalıp sistemi teknolojisi ile yapıldığının üstünü çizen Yusuf Demirel, kısa süre önce yapımı biten Batıkent Mah. Demirelvizyon Sitesi 11 Blok 92 Lüx daire uygun şartlarla alıcılarını beklediğini paylaştı.

1 – Lüx daireler 3 oda 1 salon ebeveyn banyolu, geniş balkonlu, asansörlü

2- Site tek girişli 24 saat kamera ve güvenlik kontrolü

3- Açık ve kapalı otoparkı vardır.Tramvay, otobüs ve minibüs durağına çok yakın

4- Çocuk oyun alanları, süs havuzu ve dinlenme alanları

5- Binalar bitmiş, oturma durumunda olup genel iskanı ,ferdi iskanı ve kat mülkiyeti alınmıştır

6-Demirelvizyon Sitesinin aylık aidat ücreti 100(yüz)TL dir.

Ayrıca Batıkent Mah. Demirelparkevleri 40 daire , Çamlıca Mah.17 daire,Kırmızıtoprak Mh.Basınşehitleri Cad. 24 daire+ 2dükkan, Kırmızıtoprak Mah.Tuna Sk. 16 daire bitmiş olup iskanları,ferdi iskanı ve kat mülkiyeti alınmış vaziyettedir. Demirel inşaat Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı ve ortağı olan Yusuf Demirel, “bütçenize uygun en iyi ödeme seçenekleriyle memnuniyet, iyi hizmet sağlamak ve tanışmak için vatandaşlarımızı çayımızı ve kahvemizi keyifle içmek için Vişnelik Mah. Kayhan Sok. No.18 Odunpazarı / Eskişehir adresindeki ana ofisimize davet ediyorum” Ayrıca web sitemiz( www.demirelinsaat.net ) ve(www.sahibinden.com) u tıklayarak dairelerimizi görebilirsiniz .Güvenirlik konusunda hem emlak hem arsa sahibi ve avrupadaki müşterilerimiz, dostlarımızla görüşerek güvenilirlik müteahhit hizmetimizi öğrenebilirsiniz bizi bizden değil müşterilerimizden öğrenin” sözlerine yer vererek, önümüzdeki günlerde Demirel İnşaat’ın sunacağı inanılmaz imkanları tanıtmak için Avrupa genelinde bir tanıtım atağı başlatacaklarını paylaştı.

DEMİREL İNŞAAT İLETİŞİM :

TEL : 0090 222 225 43 73

FAKS : 0090 222 226 56 88

CEP : 0090 532 552 12 58

E – MAİL :  demirelinsatt@gmail.com

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN