• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1370
  • Dünkü Görüntülenme: 6106
  • Toplam Görüntülenme: 8922031

Emirdağ’da Doğal Gaz Hayal Oldu

14 Kasım 2013
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1367 defa okundu.
Emirdağ’da Doğal Gaz Hayal Oldu

Bakanlar Kurulu’nun aldığı karar çerçevesinde nüfusu 10 binin üzerinde olan Türkiye genelindeki 300’e yakın ilçeye Doğalgaz yatırımı fırsatı tanınmıştı. Alınan bu kararın ardından Afyonkarahisar’da Emirdağ, İscehisar, Sandıklı ve Şuhut da bu doğalgaz yatırımına başvuran ilçeler oldu. Tek şart elektrik abone sayısının %60’ının belirlenen ön aboneliğin sağlanmasıydı. Bu şartlar altında alınan ön talepler sona erdi ve mutlu sona sadece İscehisar erdi.

Ekim 2013’e kadar süren başvurularda Emirdağ’da toplanan toplam 28 bin TL’nin yetersiz olmasıyla Emirdağ’a doğalgaz hayal oldu.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • gercektende hayal oldu , emirdagimizin ozel durumunu ( ilce nufusu 20 bin ama yazin 150 bin ) goze alinip ozel statu saglanmasi tam olarak anlatilamadigindan sadece bu konu deyil bircok konuda goz gore gore magdur olmaktadir . ulke ekonomisine disaridan gonderdigi dovizlerle can suyu veren ilcemiz , dogalgazi baglarsak yeterli aboneye ulasilmazsa ,ve dolayisiyla ya zarar ederse kaygilariyla otekilestirilmektedir. son soz ; zarar edersende et kardesim , yillardir emirdagin sayesinde kar ettin . birazda zarar et
    14 Kasım 2013 09:32

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN