• Bugün Görüntülenme: 1152
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887730

EMİRDAĞ’DA BAYRAMLAŞMA COŞKUSU

22 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
897 defa okundu. defa okundu.
EMİRDAĞ’DA BAYRAMLAŞMA COŞKUSU

Belemtürk Haber Merkezi – Kurban Bayramı dolayısıyla Emirdağ’ın protokol üyeleri, Emirdağ Kültürevi bahçesinde düzenlenen bayramlaşma etkinliğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma etkinliğine Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunu Seven, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Bayat Kaymakamı Ömer Tekeş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur, TBMM Başkan Müşaviri Cengiz Sağlam, Afyonkarahisar AKP İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Duran ve Necati Sevik, Emirdağ AKP İlçe Başkanı İsmail Dişiçürük, diğer protokol üyeleri, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Serkan Koyuncu, “Hizmetlerimiz artarak devam edecek”

Koronavirüs önlemleri kapsamında, tokalaşmadan selamlama usulu ile gerçekleştirilen bayramlaşma etkinliğinde, konuşmasını yapmak üzere söz alan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, protokol üyeleri ve vatandaşların bayramını kutladı. Konuşmasında Emirdağ’ına yapılan hizmetleri anlatan Koyuncu, hizmetlerin durmadan ve artarak devam edeceğini söyledi.

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Emirdağ’ın kendisi için çok önemi olduğunu söyleyerek, bir anısını protokol üyeleri ve vatandaşlarla paylaştı.

“Emirdağ’a ziyaretim sırasında torunumun dünya’ya geldiği müjdesini aldım. Bu yüzden Emirdağ isminin Emir’ini alarak torunumun ismini EMİR koydum. Torunuma her seslendiğimde aklıma Emirdağ gelir” dedi.

Haber Bekir Sarı
Belemtürk Haber Müdürü

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN