• Bugün Görüntülenme: 1146
  • Dünkü Görüntülenme: 2954
  • Toplam Görüntülenme: 9887724

Emirdağ’da 15 Temmuz şehitleri anıldı

16 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
817 defa okundu. defa okundu.
Emirdağ’da 15 Temmuz şehitleri anıldı

Belemtürk Haber Merkezi – Afyonkarahisar iline bağlı Emirdağ ilçesinde, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici’nin birlikte ev sahipliği yaptığı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı gerçekleştirildi.

Belemtürk Haber Müdürü Bekir Sarı’nın Emirdağ’dan haber merkezimize verdiği bilgilere göre, Emirdağ Devlet Hastanesi’nden başlayan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” yürüyüşü, Emirdağ Cumhuriyet Meydanı’nda son buldu.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programına Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Protokol Üyeleri, Daire Amirleri, Şehit Aileleri, Gazilerimiz ve vatandaşlar katıldı.

Anma etkinliği, aziz şehitlerimizin anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Günün anlam ve önemine dair konuşmalarını yapmak üzere söz alan Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici ve Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü idrak etmek, 5 yıl önce bugün sahneye konmak istenen hain darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşlarımız ile kahraman gazilerimizi anmak için Cumhuriyet meydanında toplanan vatandaşlara teşekkür konuşması yaptılar.

HABER VİDEO :

HABER FOTOĞRAFLARI

Reklamlar

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN