• Bugün Görüntülenme: 1363
  • Dünkü Görüntülenme: 3064
  • Toplam Görüntülenme: 10059718

Emirdağ 3’ncü iş adamları toplantısı Serkan Koyuncu başkanlığında gerçekleştirildi.

5 Eylül 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
856 defa okundu. defa okundu.
Emirdağ 3’ncü iş adamları toplantısı  Serkan Koyuncu başkanlığında gerçekleştirildi.

Belemtürk Haber Merkezi – Afyonkarahisar ilinin Emirdağ İlçe Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı’nın birlikte ev sahipliğini yaptığı 3’ncü Emirdağlı iş adamları toplantısı Taş Konak Emirdağ Belediye tesislerinde gerçekleştirildi.

Başkan Koyuncu’ya makamında ziyaret

Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu, Emirdağlı iş adamları toplantısı öncesinde Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanı Mahmut Çorumlu, EGM Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda 1.Sınıf Emniyet Müdürü Cihan Karabıçak, Emirdağ İlçe Emniyet Müdürü Erdal Yanık, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, STK Temsilcisi Sebahattin Tetik ve misafirleri bir süre makamında kabul etti.

Burada karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan taraflar, Emirdağ’da yapımı tamamlanan projeler ve ilçeye yapılacak yeni yatırımlarla ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulundular. Başkan Koyuncu konuklarına, Emirdağ’ın her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyerek, Emirdağ’a yapılacak hizmetlerin artarak devam edeceğini, desteklerinden dolayı tüm kurumlara ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bu ziyaretin ardından heyet, geçen hafta vefat eden Emirdağ iş insanı Oktay Çıldır için bir taziye ziyareti gerçekleştirdi.

Daha sonra sırasıyla kapalı pazar yeri, uzun çarşı esnafları ve yapımı devam eden Mahmut Çorumlu yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı ziyaret edildi. Bu ziyaretlerin ardından yemekli toplantının yapılacağı “Taş Konak” Belediye Tesislerinde davetlilerle bir araya gelindi. Eskişehir Emirdağlılar Vakfı Başkanı Prof.Dr. Murat Karacasu ile Ankara Komitesi Başkanı Av. Sultan Özer’ de toplantıda hazır bulundular.

Geniş katılımlı toplantının açılış konuşmasını yapmak üzere söz alan Başkan Koyuncu, ” Dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinde 365 bini aşkın Emirdağlı vatandaşın var olduğunu ve her birinin yaşadıkları ülke ve bulundukları şehirlerde her zaman başa geçmek için mücadele ettiklerini ifade ederek, “sıkıntımız şu, bizler Emirdağlılar olarak malesef dağınık bir göçebe yapımız var. Emirdağlıları bir araya getirmeye başladık.” dedi ve sözlerini konuklarına hoş geldiniz diyerek tamamladı.

Daha sonra söz alan Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanı Mahmut Çorumlu, salondaki davetlilerin Emirdağ için yapılmasını arzu ettikleri hizmetler için, bunları birlik beraberlikle çözebileceğimizi düşünüyorum. Bunuda bu salonda görüyorum” diyerek, toplantıya katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Belemtürk haber müdürü Bekir Sarı’ya, ” ilerleyen günlerde bu toplantıların daha geniş katılımlarla yenilenmesini arzu ediyoruz” diyerek, Emirdağ sevadalılarını ağırlamaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu söyledi.

Önemli konuların görüşüldüğü ve çözüm noktasında fikir birliği sağlanan 3’ncü Emirdağlı iş adamları toplantısı yerini derin sohbetlere bırakarak, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

HABER FOTOĞRAFLARI

Haber : Bekir Sarı
Haber Foto
: Bekir Sarı

Emirdağ 3’ncü iş adamları toplantısı Serkan Koyuncu başkanlığında gerçekleştirildi

Haber : Bekir Sarı
Belemtürk Haber Müdürü

Reklamlar

Av. Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN