• Bugün Görüntülenme: 912
  • Dünkü Görüntülenme: 3523
  • Toplam Görüntülenme: 10494308

DÖNÜŞLER BAŞLADI GENT ŞEHRİ CANLANIYOR

24 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2767 defa okundu. defa okundu.

Tatil sezonunun başlamasıyla birlikte, yıllık izinlerini geçirmek için memleketlerine giden vatandaşlarımız, yavaş yavaş dönmeye başladılar.

İzin sezonunun başlamasıyla birlikte, Gent şehri adeta boşaldı. Hayalet şehir görüntüsü veren Gent şehri, geri dönüşlerle canlanmaya başladı. İzinde olan Gent şehri esnaflarıda tatillerini geçirdikleri Türkiye’den dönmeye başladılar ve kapalı olan dükkanlarının kepenklerini açtılar.

köylüm

Gent şehri Sleepstraat’ın en büyük Türk marketlerinden olan Köylüm Süper Market tatilini yaparak kepenklerini bir kaç gün önce açtı ve müsterilerine hizmet vermeye başladı.

köylüm-2

Yine Sleepstraat’ın esnaflarından “Emirdağ Köftecisi” Bayram abi iki gün önce vatandaşlara en güzel çorba ve köftelerini sunmaya başlayarak yeni sezona merhaba dedi.

köfteci

Sleepstraat’ın çok tercih edilen ve bir aydır kapalı olan Restaurant “Gök Palace” da müşterilerine kapılarını açarak hizmet vermeye başladı.

gök

Gent şehri tatilcilerin dönmeye başlamasıyla, gözle görülür şekilde canlanmaya başlarken,önümüzdeki iki hafta içinde bu canlılığın dahada artacağı görülüyor.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN