• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1536
  • Dünkü Görüntülenme: 6106
  • Toplam Görüntülenme: 8922197

‘Dedeme iyi bak, annemle barış’ demişti

15 Kasım 2013
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1674 defa okundu.
‘Dedeme iyi bak, annemle barış’ demişti

“Baba bu satırları okuduğunda ben ölmüş olacağım. Dedeme iyi bak. Annemle barış” yazılı not bırakıp kendini ateşe vererek balkondan atlayarak ağır yaralanan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu 2’nci sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Berkay Çetinkaya’nın beyin ölümü gerçekleşti. Küçük Berkay, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi altındaydı.

OLAY ŞÖYLE OLMUŞTU

Zonguldak’ta, 3’üncü kattaki evlerinin balkonundan düşerek ağır yaralanan ortaokul öğrencisi 11 yaşındaki Berkay Çetinkaya’nın intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Anne ve babası boşanan çocuğun, “Baba bu satırları okuduğunda ben ölmüş olacağım. Dedeme iyi bak. Annemle barış” yazılı not bırakıp kendini ateşe vererek balkondan atladığı belirlendi.

Babası M.O.Ç. ile annesi İ.Y., şiddetli geçimsizlik nedeniyle daha önce 2 kez boşanan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu 2’nci sınıf öğrencisi Berkay Çetinkaya, geçtiğimiz Çarşamba günü saat 10.00 sıralarında Terakki Mahallesi Vatan Caddesi’ndeki evlerinin balkonundan düşerek ağır yaralandı.

Ders çalıştığı sırada elektrikli ısıtıcıya temas eden ceketinin alev alması sonucu paniğe kapılarak balkondan düştüğü ileri sürülen Berkay Çetinkaya’nın, intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. B.Ç.’nin, sabah okulda ilk derse girdikten sonra eve gittiği ve velayeti üzerinde olan babasına, “Bu satırları okuduğunda ben ölmüş olacağım. Dedeme iyi bak. Annemle barış” notu yazıp üzerine yanıcı sprey sürerek kendini ateşe verdikten sonra balkondan atladığı belirlendi.

Reklamlar

Yeminli Tercüman GentDemirel İnsaatSIM-PIZZABAKKERIJFERAHPALA-TURIZM
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN