• Bugün Görüntülenme: 1194
  • Dünkü Görüntülenme: 3376
  • Toplam Görüntülenme: 10326590

Büyükelçi Ulusoy Eğitim Diplomosisi Seminerinde Gençlerle Buluştu.

27 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
703 defa okundu. defa okundu.
Büyükelçi Ulusoy Eğitim Diplomosisi Seminerinde Gençlerle Buluştu.

T.C. Brüksel Büyükelçiliği, Eğitim Müşavirliği tarafından düzenlenen Eğitim Diplomasisi seminerlerinin konuğu bu kez T.C. Brüksel Büyükelçisi Dr. Hasan Ulusoy oldu.

Seminerle ilgili olarak Eğitim Müşavirliği’nden yapılan açıklamada; “video konferans yöntemiyle gençlerimizle bir araya gelen Sayın Büyükelçimiz Dr.Hasan Ulusoy, eğitimin önemi ve gelecek planlamaları gibi konularla ilgili bilgiler verdi, tecrübelerini paylaştı ve tavsiyelerde bulundu.

Özellikle gençlerin üniversite hayatında birbirleriyle iletişim içinde olmalarının, öğrenci kulüpleri veya dernekleri kurarak bir araya gelmelerinin, etkinlikler yapmalarının kendi gelişimleri üzerine de etkisi olduğunu da belirten Sayın Dr. Hasan Ulusoy, farklı bölümlerde okuyan gençlerimizin hepsiyle gurur duyduğumuzu da konuşmasında belirtti.

Üniversiteli gençlerimizin sorularına da cevap verilen söyleşi sıcak bir ortamda gerçekleşti. Seminerimiz Sayın Dr. Hasan Ulusoy’un tüm gençlerimize başı dileklerinde bulunmasıyla sona erdi’’ şeklinde bilgiye yer verildi.

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN