BÜRÜKSEL’İN BAYANLARI TARİHİ GENT ŞEHRİNİ ZİYARET ETTİ

19 Ocak 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3318 defa okundu. defa okundu.
BÜRÜKSEL’İN BAYANLARI TARİHİ GENT ŞEHRİNİ ZİYARET ETTİ

Brüksel’in bayanları Gent şehrini tanımak ve tarihi güzelliğini yakından görmek ve yaşamak için 17 ocak 2016 pazar günü Gent şehrine ziyaret gerçekleştirdiler.

Gent Turkse Unie çatısı altında faaliyet gösteren Vzw Gent ‘’Sohbet Derneği‘’nin organize ettiği “Tarihi Gent Gezisi” için Gent şehrini ziyaret eden Brükselli Türk bayanlar memnun ayrıldılar.

Tarihi Gent Gezisi için Turkse Unie hizmet binasında buluşan Brüksel’li bayanları burada Vzw Gent ‘’Sohbet Derneği kurucusu Necla Mola hanımefendi karşıladı.

Sıcak sohbetlerin yaşandığı buluşmada Brüksel’den gelen Türk hanımlarına pasta ve içecek ikramı yapıldıktan sonra, ilk olarak göçün ilk yerleşim adresi olan Sleepstraat ziyaret edildi.

‘’Sohbet Derneği kurucusu Necla Mola hanımefendinin reberliğinde Sleepstraat gezisi tamamlandıktan sonra, Gent şehrinin ve Gent Bld. binasının tarihi yapısıyla buluşan Brükselli bayanlar hayranlıklarını gizleyemediler ve Gent şehrinin tarih kokan her noktasında fotoğraf çekilerek bu güzel geziyi ölümsüzleştirdiler.

Daha sonra toplu olarak Gent şehrinin isim yapmış mekanlarından Ankara restaurant’ta toplu halde yemek yiyen Brüksel’in birbirinden güzel hanımefendileri, burada doyumsuz sohbetlerin sonrasında Gent şehrinden ayrılarak Brüksel’e döndüler.

Sıla Tur’un kurucusu Tülay Aktaş hanımefendi Belemtürk mikrofonlarına Tarihi Gent gezisiyle ilgili açıklamalarda bulunarak bu geziyi düzenleyen Sohbet Derneği kurucusu Necla Mola hanımefendiye tüm bayanlar adına teşekkür etti.

Tarihi Gent gezisine Necla Mola (Sohbet Derneği Bşk.), Derya Tekin,Memnune Doğan,Melehat Kır, Naciye Denizli,Fatma Kaya,Nurhan Çapa,Hamide Kılıç,Tülay Aktaş (Sıla Tur Brüksel),Selma Kır,Tülay Akıncı,Ülkü Akdeniz,Sırmalı Doğan,Kadriye Sonakalan, Chistope Eeckhout,Ummus Pala,Media Altıntaş,Reyam Çapa,Annie Blomaat,Şadiye Yılmaz,Fatma Kaya ve Şöhret Tekin katıldılar.

HABER VİDEO

HABER FOTOĞRAFLARI

BAY-19

BAY-1

BAY-2

BAY-3

BAY-4

BAY-5

BAY-6

BAY-7

BAY-8

BAY-9

BAY-10

BAY-11

BAY-12

BAY-13

BAY-14

BAY-15

BAY-16

BAY-17

BAY-18

Reklamlar

UdayAv.Ercan TOKBAKKERIJ
YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Teşekkürler emeğinize saglik
    19 Ocak 2016 08:42

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN