• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1716
  • Dünkü Görüntülenme: 4032
  • Toplam Görüntülenme: 7624653

Brüksel’de, TRT ile Uluslararası Demokratlar Birliği Darbe Girişimini Anlatan Özel Filmi Vatandaşlarla Buluşturuyor

29 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
590 defa okundu.
Brüksel’de, TRT ile Uluslararası Demokratlar Birliği Darbe Girişimini Anlatan Özel Filmi Vatandaşlarla Buluşturuyor

FETÖ – Gerçekler Sadece Anlatılmakla Bilinir

Türkiye’de 15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden üç yıl geçmesine rağmen, uluslararası kamuoyu, bu hain girişimin arkasında yer alan Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) gerçek ve karanlık yüzünü halen tam anlamıyla kavrayamamıştır. Nitekim FETÖ, Belçika dahil Avrupa’da ve dünyanın birçok ülkesinde halen faaliyetlerini sürdürebilmektedir.

Bu itibarla, 15 Temmuz 2016 gecesi terörist niteliği açıkça ortaya çıkan, ancak uzun yıllardır aynı zamanda bir organize suç örgütü olarak da faaliyet gösteren bu şebekenin, artık tüm boyutlarıyla anlaşılmasına ve faaliyet gösterdiği her ülke için arzettiği tehdidin net bir şekilde bilinmesine ihtiyaç bulunmaktadır.

Tanınmış İngiliz gazeteci Andrew Wilson tarafından TRT World için çekilen « Network » adlı belgesel film işte tam da bu ihtiyaca karşılık veren önemli bir araştırmacı gazetecilik örneği teşkil etmektedir.

Titiz ve uzun bir çalışmanın ürünü olan bu film, Uluslararası Demokratlar Birliği’nin TRT ile vardığı anlaşma uyarınca, Avrupa’da ilk defa FETÖ’nün iç yüzünü anlatan « Network » Belgeseli’nin özel gösterimi, Brüksel’de 2 Temmuz günü saat 19 :00’da Passage 44 salonunda gerçekleştirilecektir.

Gizliliği ve riyakârlığı esas alan bu sıradışı terör örgütünü daha iyi anlamak isteyen herkesi Belçika’da sadece bir defa yapılacak bu özel ve ücretsiz gösterime davet ediyoruz…

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

Us. Mode Gent

DESİNG REKLAM AFİŞİ

ADEM BABA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN