• Dolar Alış / Satış: 5.54 / 5.55
  • Euro Alış / Satış: 6.141 / 6.152
  • Bugün Görüntülenme: 93
  • Dünkü Görüntülenme: 1831
  • Toplam Görüntülenme: 6191334

BRÜKSEL’DE EVCİL HAYVAN MEZARLIĞI AÇILIYOR!

27 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
474 defa okundu.
BRÜKSEL’DE EVCİL HAYVAN MEZARLIĞI AÇILIYOR!

Bazı insanlar evcil hayvanlarını kendisinden veya arkadaşlarından daha fazla sever. Evcil hayvan sahipleri, sadık yoldaşlarını kaybetmenin ne kadar ağır olduğunu iyi bilirler.

Evcil hayvan sahipleri, çok sevdikleri hayvan dostlarını kaybettikten sonra onlara son dinlenme yeri olacak bir mezarlık bulmakta sorun yaşıyorlar.

Bu durum Brüksel’de değişiyor.

DH gazetesine göre, 2019 yılı sonuna kadar Sint-Pieters-Woluwe’da Stokkelsesteenweg’deki alan, yıl sonunda evcil hayvan mezarlığı olarak açılacak

Belçika’nın Liège şehrinde var olmasına karşın, Brüksel’de hayvan mezarlığı yoktu. Woluwe-Saint-Pierre Belediye Başkanı Benoît Cerexhe, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ” Belediyemizdeki nüfusun büyük bir kısmı yaşlı olduğundan, bir çoğu evcil hayvanlarıyla sevgi ve huzur buluyor. Brüksel Başkent Bölgesi’ndeki bahçenize evcil hayvanların gömülmesi kanunen yasak. Yeni mezarlık tüm şekil ve boyutlarıyla köpeklerden farelere, kuşlara ve diğer tüm evcil hayvanların hepsine son bir dinlenme yeri olacak şekilde 2019 yılı sonuna kadar hizmete açılacaktır” sözlerine yer verdi.

Haber Merkezi

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN