• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Bugün Görüntülenme: 2001
  • Dünkü Görüntülenme: 3145
  • Toplam Görüntülenme: 5687628

Brüksel’de Bayrağı Al Vatan Görevine Gel. Birlik Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi

10 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3198 defa okundu.
Brüksel’de  Bayrağı Al Vatan Görevine Gel. Birlik Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi

Brüksel’de, “Bayrağı Al Vatan Görevine Gel. Birlik Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi” düzenleniyor. Sadece Türk bayraklarının miting alanına getirilmesine izin verilecek miting için, 25 şubat 2018 pazar günü saat 13:00’de, Avenue de la Joyeuse Entree 1000 Brüksel adresinde büyük bir gösteri gerçekleştirilmesi hedefleniyor

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK), Afrin operasyonunu başlattığı günden bu yana, dünya basınında ve kamuoyunda Türkiye aleyhine kampanyaların yürütülmekte olduğu görülüyor.

Terör örgütü mensupları ve yandaşları tarafından da Türkiye’yi haklı davasında haksız duruma düşürmek ve terörle mücadelede geri adım atmasını sağlamak için çok yoğun bir algı operasyonu var.

Camilerimize, derneklerimize ve millet varlığımızı temsil eden her mekana yönelik saldırılar Avrupa genelinde 50’nin üzerine çıktı.
Her hafta sonu bu örgütler ve yandaşları Avrupa ve Belçika meydanlarında terör örgütü ele başısının posterlerini ve paçavralarını sallayarak “Türkiye kürtleri katlediyor” algısını oluşturma derdindeler.

Bu yüzden Türkiye’nin ve Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu, Türkiye’nin barıştan başka bir şey istemediğini, kimsenin toprağında gözü olmadığını, kendi sınır güvenliğini ve iç güvenliğini tehdit eden bütün terör örgütlerine karşı başlattığı bu operasyonun, kürtlere yönelik olmadığını haykırmak için, hiç bir derneğin veya kuruluşun tekelinde olmayan bayrağını, milletini ve vatanını seven herkesin katılmasını beklediğimiz bir miting düzenlenecek.

Brüksel’de yapılacak olan bu mitinge yüksek bir katılım sağlanması önem taşımaktadır. Zira sayısal görünürlülük kamuoyunda konuya gösterilen ilgiyiyansıttığı gerçeğini unutmamalıyız.

Yasaklı olmalarına rağmen terör örgütleri binlerce katılımcıyla bu gösterileri yapabiliyorsa, millet olarak bizim bir bahanemiz elbetteki olamaz.

REKLAM ALANI

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN