• Dolar Alış / Satış: 5.54 / 5.55
  • Euro Alış / Satış: 6.141 / 6.152
  • Bugün Görüntülenme: 87
  • Dünkü Görüntülenme: 1831
  • Toplam Görüntülenme: 6191328

Brüksel Schaerbeek’te 4 yaşındaki çocuğa cinsel taciz şüphesi

26 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1235 defa okundu.
Brüksel Schaerbeek’te 4 yaşındaki çocuğa cinsel taciz şüphesi

Türk vatandaşlarının yoğun olarak yaşadığı Brüksel’in Schaerbeek ilçesinde, dün yaşandığı iddia edilen olayda, 4 yaşındaki kızını okuldan aldıktan sonra çocuğunun hareketlerinden şüphelenen Gine Afrika asıllı Belçika’lı bir anne, çocuğunun kıyafetlerini değiştirirken kızının iç çamaşırında kan izleri gördü.

Şok olan ve durumdan şüphelenen anne, çocuğun okuluna giderek durumu okul yönetimi ve belediye yetkilileri ile görüştü. Daha sonra çocuk daha iyi tetkiklerin yapılabilmesi için ambulansla Saint-Pierre Hastanesi’ne götürüldü.

Ganalı ailenin yakın arkadaşından Belemtürk’ün aldığı fakat kesin olmayan bilgilere göre, dün akşamdan beri hastanede kalan 4 yaşındaki kız çocuğun, yapılan muayene ve kontrollerinde cinsel tacize uğradığına daair şüphelerin var olduğu, kesin cinsel taciz vardır açıklaması için daha geniş araştırma gerektiği bildirildi.

Brüksel savcılığı konuyla ilgili olayın aydınlatılması için geniş çaplı bir soruşturmanın başlatıldığını duyurdu.

Özellikle sosyal medyadaki bilgi kirliliği nedeniyle, küçük çocuğun ve ailesinin fotoğraflarının paylaşılmaması husunda hassasiyet gösterilmesini okuyucularımıza hatırlatıyoruz.

REKLAM ALANI

PALA TURİZİM GÜVENCESİ İLE UÇUN

ADEM BABA

DESİNG REKLAM AFİŞİ

018-

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN